Bektaşoğlu, CHP Delegelerini Yanıltmıyor

Bektaşoğlu, CHP Delegelerini Yanıltmıyor

Muhalefet milletvekili olmasına rağmen çok ciddi bir performans ortaya koyan Bejtaşoğlu, ülkemizin de gururu oluyor..CHP tabanı ön seçimde galiba en doğru kararı vermiş…

 

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, CHP adına TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın Kosova ziyaretine katıldı.

 

TBMM Başkanı İsmail Kahraman Başkanlığındaki Milletvekillerinden oluşan Türkiye Cumhuriyeti Heyeti’yle birlikte Priştine’de göreve yeni başlayan Kosova Cumhurbaşkanı Hashimi Tachi’nin devir teslim törenine katıldı. Heyette, CHP adına Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu da yer aldı.

 

AK Parti Milletvekilleri Ahmet Gündoğdu, Hüseyin Bürge, İsrafil Kışla, Aziz Babuçcu, Hikmet Ayar ve MHP Milletvekili Saffet Sancaklı ve CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu’nda oluşan heyet, resmi görüşmeler ve çalışma ziyaretlerinin ardından, Türkiye’nin Kosova Büyükelçisi Kıvılcım Kılıç’la birlikte, tarihimizin kökleri olan bu ülkedeki Türk nüfusunun önemli bir bölümünün yaşadığı Prizren’e gitti.

 

Burada Prizren Başkonsolosu Selen Evcit, Kosova Kamu Yönetimi Bakanı ve Kosova Demokratik Türk Partisi Genel Başkanı Mahir Yağcılar, Mamuşa Belediyesi Başkanı ve Kosova Türk Adalet Partisi Genel Başkanı Arif Bütüç ve çok sayıda Türk STK temsilcinin katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.

 

Heyet, Sultan Murat Han’ın türbesini, Halk Meclisi’ni, Türk Askeri Birliği’ni de ziyaret etti.

 

Ziyaret sonrasında Türkiye’ye dönen Bektaşoğlu; “Bu benim ilk resmi yurt dışı ziyaretimdi. Kosova’da ülkemi, Giresun’u ve CHP’yi başarıyla temsil etmenin onuru ve mutluluğunu yaşadım” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?