Bektaşoğlu: “İyi Parti’ye Destek, Kumpası Bozdu”

Bektaşoğlu: “İyi Parti’ye Destek, Kumpası Bozdu”

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, partisini İYİ Parti’nin seçimlere katılması için yaptığı girişimi takdirle karşıladığını ifade etti.

Bektaşoğlu, İYİ Partiye katılan arkadaşlarını “alınlarından öpüyorum” diye kutladı.

“SARAYA PARALEL DEVLETE İZİN VERMEYECEĞİZ”

TBMM’nin dün gece gerçekleşen oturumunda söz alan Bektaşoğlu, meclisin Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğindeki Kurtuluş Savaşı sırasında kurulduğunu hatırlatarak”bu özelliğiyle dünyada tektir ve yüce bir Meclistir. Devrimlerden, millî iradeden, demokrasi ve cumhuriyetten aldığı güçle doksan sekiz yıldır da varlığını sürdürmektedir. Hiçbir güç, kişi, zümre bu yüce kurumu yok edememiş ve üstüne çıkamamıştır çünkü Türk halkı buna heveslenenlere hep engel olmuş, kendi kendini yönetme iradesine sahip çıkmıştır. 24 Haziranda da bu kurumu saf dışı bırakarak demokrasi ve cumhuriyete paralel saray devleti kurmak isteyenlere izin vermeyecektir. Demokrasi ve yaşamımıza yönelen bu tehlikeyi hep birlikte oylarımızla bertaraf edeceğiz” dedi.

“KILIÇDAROĞLU VE 15 MİLLETVEKİLİNE SALDIRANLARI KINIYORUM”

CHP Milletvekili Bektaşoğlu konuşmasını” bu süreçte, daha başından yön vererek mücadele eden, müdahale eden, böylece demokrasiye kurulan tuzak ve kumpasları bozanları başta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere, genel merkez yöneticilerimizi, grup başkan vekillerimizi, özellikle 15 arkadaşımızı kutluyor, alınlarından öpüyorum. Onları hedef göstererek kirli cümlelerle saldıranları, tehdit savuranları ise kınıyorum” diye bitirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?