Bektaşoğlu Kutladı

Bektaşoğlu Kutladı

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu yapılan ilçe kongrelerinde yeni seçilen yönetim kurullarını kutlayan bir açıklama yaptı.

Yeni CHP ilçebaşkanlarına 2019 seçimlerinde başarıyı hedef olarak gösteren Bektaşoğlu, “Şimdiden yarın seçim varmış gibi çalışacağız. Bütün ilçelerin belediyelerine talipliyiz” dedi.

CHP Milletvekili Bektaşoğlu şunları söyledi:

“Yeni seçilen başkanlarımızla, görev sürelerinde ilçelerinin yaşadıkları ve bana ilettikleri sorunların çözümüne katkı sunmaya, TBMM’ye, yerel ve ulusal gündeme taşımak için onlarla birlikte işbirliği yaparak çalışmalar yapmaya hazır olduğumu belirtiyor, görevlerinde, cumhuriyet hak, hukuk ve adalet, özgürlük ve demokrasi mücadelelerinde başarılar diliyorum. Artık hedefimiz ülkemizin kaderinin belirleneceği 2019 seçimlerinde başarılı olmaktır. Yarın seçim varmış gibi şimdiden çalışmalara başlayacağız. CHP’yi önce yerel, sonra da genel iktidara taşıyacağız. Demokrasiyi bütün kurum ve kurallarıyla işlemesini sağlayacağız. ülkemizi esenliğe kavuşturacağız.”

İl kongresinin ise önümüzdeki hafta yapılması beklenen CHP’de ilçe kongrelerinde ise; Merkez ilçede Hakan Türker, Piraziz’de Nezir Kelleci, Bulancak’ta Reşat Nuri Özdemir, Keşap’ta Metin Öztürk, Espiye’de İbrahim Akgün, Yağlıdere’de Hasan Kılıç, Tirebolu’da Vehbi Güven, Güce’de Murat İslam, Doğankent’te İrfan Tüfekçi, Görele’de Önder Cıkıt, Dereli’de Mehmet Kılıç, Eynesil’de Ahmet Latif Karadeniz, Şebinkarahisar’da Oktay Alp, Çanakçı’da Sebahattin Kudal, Alucra’da Osman Seferoğlu seçildi.

Üye çoğunluğu olmayan Çamoluk ise kongre yapamadı. Bu göreve şimdiki başkan Gazi Tatar’ın atanması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?