Bektaşoğlu’ndan, İnce için son çağrı

Bektaşoğlu’ndan, İnce için son çağrı

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, ‘CHP’ye, Muharrem İnce’ye oy’ çağrısını sürdürdü. İnce’nin, önceki günkü Hatay, Antalya ve Mersin mitinglerine bir gurup Milletvekilliyle görevli olarak katılan Bektaşoğlu, “Alanlara gönüllü olarak yüzbinler toplanıyor, taşıyor, sele dönüşüyor; müthiş bir coşku, heyecan ve umut var. Bu iş tamam. İnşallah ikinci tura kalmadan halledeceğiz” dedi.

“BU MEMLEKET MESELESİ”

Bektaşoğlu, yaptığı yazılı açıklamada,  Ankara, İzmir ve son olarak İstanbul mitingleriyle kampanyanın sona ereceğini hatırlattı. 3 büyük şehirdeki mitinglere gurbetteki Giresunluları davet eden Milletvekili Bektaşoğlu, “Türk halkı kararlarını bu mitinglere katılarak gösterecek. İstanbul’a en az 2 milyon kişi bekliyoruz” dedi. Bektaşoğlu, “2 Gönüllü Alay’la emperyalizmin işgaline karşı verilen Kurtuluş Savaşı’na katılan, Cumhuriyet’in kuruluşuna katkı ve destek veren, tarih yazan, şanlı ve şerefli atalara sahip Giresunlular, inanıyorum ki; şimdi cumhuriyet ve demokrasiyi oylarıyla koruyacaktır. İnşallah 25 Haziran’da yepyeni bir Türkiye’ye uyanacağız. Bu bir memleket meselesi. Görüşleri ne olursa olsun partili partisiz, İlimizde ve İl dışında yaşayan her Giresunludan, CHP’ye ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce’ye oy istiyorum. Herkes sandığa gitmeli. Bir oy memleket kurtarır” ifadesini kullandı.

“İNCE’NİN CUMHURBAŞKANLIĞINDA HERKES MUTLU OLACAK”

CHP Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, açıklamasında şunları söyledi: “Bir tarafta heyecansız, hedefsiz, sürecini tamamlamış, iflas etmiş, bir şey vaat etmeyen, kaos ve kargaşayla ülkeyi batırmış bir iktidar ve onun yorgun lideri, kadroları,   diğer tarafta yeni ufuklar çizen, kalkınma, gelişme, büyüme, refah barış, birleşme, huzur diyen, ülkemizi güzel günlere taşıma kararlılığındaki demokrasi ve özgürlük sevdalısı Muharrem İnce var. Halkımızın sağduyusuyla doğru karar vereceğine, değişimden yana oy kullanacağına inanıyorum. CHP’nin sayısal üstünlüğündeki bir TBMM ve İnce’nin yönettiği bir Türkiye’de herkes mutlu olacak. Bu yönetimden hizmete susamış Giresun da nasibini alacak. İşsizlik, göç başta olmak üzere, diğer yerel sorunlarımızı çözeceğiz. Özellikle tek geçim kaynağımız fındık, bildirgemizde yer alıyor. Fındıkta sömürüye son vereceğiz. Üreticimiz alın terinin karşılığını alacak.”

Bülent Bektaşoğlu, açıklamasında, seçim kampanyasına katılan İl ve İlçe Yöneticilerine, Kadın Kolları’na ve Gençlik Kolları’na, STK’lar ve gönüllü guruplara, basın kuruluşlarına katkı ve destekleri nedeniyle teşekkür ederek, adaylara başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?