BEN DÜŞENE ASLA VURMAM

BEN DÜŞENE ASLA VURMAM

Çok söyleriz. Kimseye de sıra vermeyiz. Kaderciliği severiz. Kadercilik. Kim inanır ki bu şehrin kaderi önceden yazılmış olsun. Kim yazmış, nerde yazılmış. Kader bu demenin ne faydası var.
Boş boş konuşuyoruz. Neyin delisi olduk. Gösteriş ve rüküş almış başını gidiyor. Elbise yok ama şükür ey Allah’ım sen bildiğin gibi yap deniliyor. Biz bu duruma düşmüşüz.
Futbolda can pazarı yaşıyoruz. Neden bu hale geldik hâlâ inanamıyorum. Kader mi sizce bence hayır. Kadercilik, mağlubiyetten sonra pusulaya inanmayıp yol göstermek, neticede acze düşme, sadece yaptığımız işten başkası sorumlu olsun sonucuna gitmektir.
Giresunspor kötü oynamıyor. Güç kapasitesi belki de futbolcu olması gereken yerde değil. Futbolcu cesaretini toplayamazsa işte o zaman yandığımızın resmidir. Hepsinin dışarda gözü cin gibi lakin sahada kuzu gibiler. Topa ve rakibi korkutma adına bir şey yapmıyorlar. Bizim takım hâlâ özgüvenini kazanamamış.
Artık futbolculara söylemekten bıktım. Bu işin şakası bile olmaz. Bu şehir bunu hiç hak etmiyor. Bu belki sizin istediğiniz gibi olmasa da elini taşın altına koyan insanlara layık olun. Geriye dönüp isyan etmenin anlamı da kalmadı.
İnanın insanın sağlığı da bozuluyor. Artık ellerimin arasında başımı koyup haykırmak istemiyorum. Hep ılımlı davranmaktan, bu kulübe zarar verme adına yarışanlarla savaşmaktan bıktım
Çok sitemler de aldım. En iyi dostlarımı bile bu takım için kırdım döktüm. Onlar haklı iken bile haykırdım. Artık bir noktaya geldim. Hiç kimse bu şehre, bu takıma ihanet etmeden yarışarak kazanmasını bilmelidir.
Bazıları şimdi neden diye sitemde bulunuyor diye bana sitem ediyorlar. Ben şimdi bile bu takımın bu zor durumunda bile onlara neler olmasını söylüyorum. Ben düşene asla vurmam. Çünkü düşenin dostu olmaz. Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar