BEN HATIRLATIYORUM

BEN HATIRLATIYORUM

Şu ana kadar iki adayın ortaya çıkıp olağanüstü kongrede aday olacağı söylenmekte. Daha önce Giresunspor yönetiminde bulunan Hakan Karaahmet ve şu anki yönetimden Ali Eren olağanüstü kongrede Giresunspor’u yönetmek için üyelerin desteğini alarak Giresunspor’u yönetmeye aday olacaklar.
Perşembe günü saat 12.00′ da üyelerin çoğunluğu gözetmeksizin seçim yapılıp yeni başkan ve yönetim seçilecek. Burada yıllardır bu kulübün içinde bulunan ve görev alan biri olarak her iki adaya da başarılar diliyorum. Dilerim seçilen kim olursa en iyi şekilde Giresunspor’a faydalı olurlar.
Tabiki bir de yıllarca bu camianın içinde olanlar geçmişte neler yaşandığını hatırlamamış olmuşlar ki hâlâ bazı söylemlerle güzel ve kaliteli geçecek bir kongreye damga düşürmeye çalışıyorlar. Bu yönetimden aday olan Ali Eren’in yönetiminde İstanbul’dan sadece bir arkadaş var. Diğerlerinin tahmini olarak yeni verilen isimlerle bu şehrin çocukları olduğunu düşünüyorum. Kim bu kulübe sahip çıkacaksa bunun içinde Ali Eren ve Hakan Karaahmet’e teşekkür etmek gerek. Giresunspor’a sahip çıktıkları için.
Kimseyi savunmuyorum, kimsenin adamı da olmadım. Giresunspor’da yıllardır görev yapıyorum. Abi şu işi yapabilir misin dediler her yönetimime yaparız sorun yok dedik.17 yıldır da bu görevi en iyi şekilde yaptığıma inanıyorum.
Lakin bu kulübün kapısından dahi geçmeyen, bir maçına dahi gelmeyen sadece doldurulmuş, boşaltılmış söylemler ve yazılarla kendini tatmin edenlerin olağanüstü kongreye gelip neden sorusuna cevap aramasını bekliyorum. Kişilere vur parçala ondan sonra da teşekkür etmek bence yanlış bir dokunuştur. Eğer bildikleriniz, söylemek istedikleriniz varsa çıkıp kongrede konuşmak en doğrusu olsa gerek.
Benim için önce Giresunspor gelir. Kim ne konuşursa konuşsun önemli olan Giresunspor’a aday olan kişilerin başarı için vereceği söylemler olmalıdır. Ben bu kulüp içinde bazı sıkıntıların olduğunu hep yazdım. Bu sıkıntıları da giderecek yeni yönetim olmalıdır.
Takım mağlup senin umurunda değilse bir dakika orada çalıştırmam. Bazı kişiler o kim oluyor diyormuş. Ben bu kulüpte kimler neler yaşıyor, kimler bu kulüpte başarıya suistimal yapıyorsa bir taraftar olarak da müdahale etmeliyim.
Doğru gitmeyen bazı şeylere noktayı koymak gerek…
Onlar bu kulübü çiftliği gibi kullanamaz. Yeni yönetim önce bunlara dokunmalı ve gerekeni yapmalıdır. Eğer sen evin içindeki huzuru bulamıyorsan dışarıda asla huzurlu olamazsın. Benden söylemesi.
Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?