‘BİR AN OLSUN DURMADIK’

‘BİR AN OLSUN DURMADIK’

Koronavirüs için yoğun mesai harcayan Giresun Belediyesi, halkın ortak kullanım alanlarının yanı sıra kamu kurumları ve apartmanları dezenfekte etmeyi sürdürüyor.

Salgının başladığı 2020 yılının Mart ayından bu yana halkın sağlığını korumak için önemli çalışmalar yapan Giresun Belediyesi, bu hizmetlerini aralıksız olarak sürdürüyor. Başta vatandaşların yoğun olarak kullandığı ortak alanlar olmak üzere hemen her yerde dezenfekte işlemlerini düzenli halde yapan ekipler, sokağa çıkma kısıtlamasının yaşanacağı günlerde de bu çalışmalarına devam edecek.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, her konuda olduğu gibi dezenfekte konusunda da vatandaşların yanında olmaya devam ettiklerini belirterek: “Koronavirüsün ortaya çıktığı ilk günden bu yana çalışmalarımıza hiç ara vermedik. Halkımızın kullandığı tüm alanlar düzenli olarak dezenfekte edilerek bu hastalıkla mücadeleye destek sağlıyoruz. Ekiplerimiz tam kapanma sürecinde çalışmalarına devam edecek. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulup, sırası gelen vatandaşların da aşılarını olmalarıyla bu salgını yeneceğimize inanıyor, değerli Giresunlu vatandaşlarımızdan bu konuda hassasiyet göstermelerini rica ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar