Bir Annenin Feryadı

Bir Annenin Feryadı

Özellikle Müftülüğümüzün ve diğer yetkililerin bu anneye yardım için önemli bir dayanışma anlayışı sergilemesi bekleniyor..

Bulancaklı anne Naciye KANIK doğuştan Spina Bifida (omurilik açıklığı) hastası olan 2,5 yaşındaki çocuğunun tedavisinin yapılarak sağlığına kavuşabilmesi için hayırseverlere seslendi.

Minik oğlu Ali Efe Kanık’ ı tedavi ettirebilmek için  bütün varını yoğunu harcadığını kaydeden anne KANIK, tedavi masraflarını 210.000 TL’yi aştığını, bu parayı karşılama imkanının olmadığından dolayı yardım toplamak için Giresun Valiliği’nden izin aldığını belirtti.

Anne KANIK; “Çocuğum doğuştan itibaren bu hastalıkla boğuşmaktadır. Çocuğumu götürmediğim hastane ve fakülte kalmamıştır.Tedavi  için bütün varımı yoğumu elden çıkardım. Doktorlar tedavi sürecinin uzun olacağını belirtiyor. İmkânlarım tükendiği için yardım toplamak amacıyla Giresun Valiliğine başvuruda bulundum ve başvurum kabul edildi. Çocuğumu tedavi ettirebilmem için hayırseverlerin desteğine ihtiyacım var. Hayırsever vatandaşlarımızın Bulancak Halk Bankasında açılmış olan 0 377-0101-43.05 no’lu hesaba yardımlarını bekliyorum.” Şeklinde duygularını dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?