Bohem Tarzının Olmazsa Olmazı Salaş Hırka Modelleri

Bohem Tarzının Olmazsa Olmazı Salaş Hırka Modelleri

Bohem tarzının olmazsa olmaz parçaları arasında yer alan salaş hırka modelleri, giyildiği andan itibaren kişiye kendisini çok rahat hissettiriyor. Salaş kesime sahip olan hırka modellerinden kısa, orta ve uzun boylu çeşitlere rastlamanız mümkündür. Dilediğiniz kesimden temin ederek, kombinlerinize ve konseptlerinize uygun bir şekilde giyebilirsiniz.

Salaş Hırka Modelleri Büyük Örgülerden Oluşuyor

Salaş hırka modelleri genellikle diğer hırka modellerine oranla daha kalın ve daha farklı örgü desenlerine sahiptir. Triko ve ince modellerin yanı sıra, kalın örgülere sahip olan, saç örgüsü gibi desenlerden oluşan modelleri de görebilir ve inceleyebilirsiniz. Önü düğmeli ve fermuarlı olan modelleri sade bir şekilde kullanırken, önü açık modelleri kemer gibi aksesuarlar ile birleştirerek kullanabilirsiniz.

Salaş Hırka Modellerinde Yarasa Kol Kesimi

Salaş hırka modelleri denildiğinde akla ilk gelen kesim hiç şüphesiz yarasa kol kesimidir. Koltuk altından açılmaya başlayan kesim bileklere kadar uzanır ve hırkaya çok farklı bir hava katar. Bu harika tasarımlara sahip olan tüm hırka modellerini https://www.parkmoda.com/bayan-hirka-modelleri adresinde bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar