Borç Tartışması Büyüyor

Borç Tartışması Büyüyor

Şenlikoğlu: “Giresun Belediyesi borç batağındadır”

 

AK Parti Giresun İl Başkanı Av. Aytekin ŞENLİKOĞLU, Giresun Belediyesi’ni eleştirdi.

Dün bir basın toplantısı düzenleyen Şenlikoğlu, “Giresun belediyesi’nin çok ciddi borcu vardır.Belediye adeta borç batağına sürüklenmiştir.Biz,Özel İdare’deki borçların; nereye ,hangi yatırımın yapılmasıyla oluştuğunu ispat etmeye hazırız.Onlar da ispat etsinler.Bu paralar nereye harcanmıştır.Gedikkaya’ya ise yazık oldu. Ne yaptıkları belli değil.Ciddi trafik sorunu var.Belediye Başkanı ,bu süre içinde ne kadar yeni yol ağı devreye soktuğunu açıklamalıdır” dedi.

Şenlikoğlu, “Hepimizin bildiği üzere 6. Olağan Kongre sürecimizi 16 ilçemizin ardından, Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla 25 Mart tarihinde kardeşlik, coşku ve heyecan içerisinde halkımızın ve vatandaşlarımızın da yoğun ilgisiyle tamamladık.

Kongremize katılarak bizleri onurlandıran Sayın Cumhurbaşkanımıza, Bakanlarımıza Genel Başkan Yardımcılarımıza, Milletvekillerimize ve kadirşinas Giresunumuza yürekten teşekkür ederiz. Bir kez daha gördük ki bu millet Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman yanın da durmaktadır.

Yine Kongre sürecinde gördük ki; AK Parti Teşkilatlarıyla Milletimiz bütünleşmiş ve partimizin hedeflerine emin adımlarla ve gayretle koşmaya hazır görüntüyü vermiş. Bayram havasında gerçekleşen kongrelerimiz de en ufak bir sıkıntı dahi yaşanmadan birliğimizi ve beraberliğimizi pekiştirmiştir.

Ülkemiz açısından son derece öneme sahip olan 2019 seçimleri öncesi kadrolarımızda tecrübeli arkadaşlarla, yeni arkadaşlara da görev vererek yönetimlerimiz yenilenerek dinamik hale gelmiş, büyük zafere giden bu mukaddes yolda çalışmalarına tüm hızla başlamıştır.

Buradan açık açık beyan ediyoruz; Aziz Milletimizle beraber AK Partiyi Giresun’da her zaman zirvede tutacak Ana Kademe yöneticilerimiz başta olmak üzere,  Kadın ve Gençlik Kollarımızla, Mahalle ve Sandık Yönetimlerimizle tüm teşkilatımızla hep birlikte seçimlere damga vuracak kadrolarımız inşallah tamamıyla hazır.

40 asil ve 40 Yedek üyesi olan bir önceki İl Yönetimimiz, Nüfus oranına göre yeni dönemde 30 asil 15 yedek üye olarak seçilmiştir. 30 kişilik asil Yönetim Kurulumuzda 7 bayan arkadaşımız görev almıştır. 30 yaş altı 2 arkadaşımız da genç kategorisinde yer almıştır.  14 kişi bir önceki dönemden, 16 arkadaşımız da yeni yönetimde bizlere katılmışlardır. 5 asil 5 yedek Disiplin Kurulu, 3 asil 2 yedek ise Demokrasi Hakem kurulu 6. Olağan İl Kongremizle yeniden belirlenerek seçilmişlerdir.

Bundan sonra hedefimiz gayet açık. Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Giresun’da tüm teşkilatımızla en fazla gayrete, en çok azim’e, En yüksek oy’a ve en büyük başarıya talibiz.

Bu vesileyle İl Yönetim Kurulumuzu kamuoyuna tanıtmak için bir araya geldiğimiz bu günde sizleri saygıyla sevgiyle ve muhabbetle selamlıyor hepinize başarılar diliyorum.”dedi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?