Bozalioğlu’ndan Şenlikoğlu‘na tam destek

Bozalioğlu’ndan Şenlikoğlu‘na tam destek

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Belediye Meclis Üyesi ve Meclis Grup Başkanvekili S.Gökhan Bozalioğlu, Cumhur İttifakının Giresun’a kazanımlarını ve bu birlikteliğin belediyecilikte yatırım ve hizmet anlamında ne derece önemli olduğuna değindi.
Bozalioğlu yaptığı açıklamada, “Son iki yıl değerlendirildiğinde Giresun için büyük kazanımlar olmuştur, birliktelik ve uzlaşma, beraber çalışma azmini getirmiş, bunun sonucu olarak da geri dönüşü memlekete hizmet olmuştur. Yapılan her yatırımın arkasındayız, bunun içinde grubumla hem mecliste hem de sahada ne gerekiyorsa yapacağız. Giresun Belediye Başkanı Sn.Aytekin Şenlikoğlu’nun hizmet anlamında verdiği mücadeleyi herkes görmekte, bu mücadelenin sonuna kadar destekçisiyiz ve Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu mücadeleyi ve yapılan hizmeti devam ettirmek içinde var gücümüzle çalışacağız.” diyerek sözlerine şöyle devam etti:
“Giresun’un kanayan yarası olan alt yapı ile ilgili Nihatbey Caddesindeki yatırım, bunun en büyük kanıtıdır, birileri için alt yapı gözle görülür bir yatırım olmasa da, aslında şehrin yaşaması için en önemli yaşam damarlarını meydana getirir, 1400 metre uzunluğundaki caddede ilk olarak kanalizasyon hattı, yağmur suyu hattı ve içme suyu şebekesi çalışması gerçekleştirildi, daha sonra ise caddenin 1200 metrelik bölümünde asfalt yenilemesi yapıldı, önümüzdeki süreçte caddenin aydınlatma çalışmaları da yapılarak cadde daha konforlu ve daha modern bir hale gelecektir.” dedi.
Bozalioğlu son olarak; “Hizmet anlamında Cumhur İttifakı Giresun için büyük bir kazanım olmuştur, bunu da şehrimiz ve milletimiz için sürdürmeye devam edeceğiz, birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız. Geçmişte yapılan hataların ve eksik yatırımların bedelini milletimizin ödememesi için gece gücü beraber çalışmaya devam edeceğiz. Giresun halkı en iyisine layıktır.” diyerek sözlerini bitirdi…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar