BOZALİOĞLU’NUN BU SESİNE KULAK VERİLİR Mİ?

BOZALİOĞLU’NUN BU SESİNE KULAK VERİLİR Mİ?

Çarpık yapılaşmada dünya liderliğine oynayan Giresun’da,Bozalioğlu’nun üst üste gündeme getirdiği öneriler gelecek adına umut vermeye başladı

BOZALİOĞLU’NUN BU SESİNE KULAK VERİLİR Mİ?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Belediye Meclis Üyesi Gökhan Bozalioğlu, şehrin gelişmesinin ve paralel büyümesinin mutlaka doğru imar revizyonlarından geçeceğini belirtti.

Hafta içi yapılan Belediye Meclis toplantısında MHP grubu olarak söz alan Bozalioğlu; “Yapılan revizyonlar lokal revizyonlar olup talepler doğrultusunda oluşturulmuş ve değerlendirilmiştir. Bu tür revizyonlar yapılırken kentin bütünü üzerinden değerlendirmeler yapılmalı, sadece emsal ve kat artışları olarak değil, otoparklar, yeşil alanlar, caddeler ve sokaklar içinde onarımlar gerçekleştirilmelidir. Ayrıca unutulmamalıdır ki, kent içi revizyonlarda asıl ele alınması gereken konulardan biri de kent içi ulaşım planlaması doğrultusunda ve hem imar komisyonunun hem de trafik komisyonunun içinde bulunacağı bir çalışma ile kent içi ulaşım revizyonu ve imar revizyonları birleştirilmelidir. En kısa zamanda da bu konuya el atılmalıdır. Kentte artık trafik içinden çıkılmaz bir hal almış ve her geçen gün sorun daha da büyümektedir” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?