Bozbağ’dan Giresun halkına çağrı

Bozbağ’dan Giresun halkına çağrı

Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında alınan 1 puanla play off umutlarını son haftaya bıraktıklarını söyledi. Bozbağ,”Her şey son maça kaldı. Kendi evimizde ve seyircimiz önünde oynayacağımız Alanyaspor maçını kazanarak play offa kalacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ,”Her şey son maça kaldı. Kendi evimizde ve seyircimiz önünde oynayacağımız Alanyaspor maçını kazanarak play offa kalacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Bozbağ, yaptığı açıklamada, dün deplasmanda karşılaştıkları Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile golsüz berabere kaldıklarını anımsattı.

BOZBAĞ,”FIRSAT AYAĞIMIZA GELMİŞTİ”

Maçın genelinde etkili oynadıklarını, son 15 dakikada ellerine geçen fırsatları değerlendiremediklerini vurgulayan Bozbağ,”Maçın 75 dakikasında kontrollü bir oyun ortaya koyduk. Rakibin kazanmaktan başka çaresi yoktu. Bu nedenle saldıracaklarını iyi biliyorduk. Kazanmak için de herşeyi denediler. Son 15 dakika risk de aldılar. Defans güvenliğini ikinci plana ittiler. Bu da bize maçı kazanma fırsatı verdi. Önemli pozisyonlar da bulduk. Ancak bunları değerlendiremedik. Kazansaydık son haftaya play offu garantilemiş olarak girecektik. Rahatlayacaktık, ama olmadı. Bunun üzüntüsünü yaşıyoruz” dedi.

“Fırsat ayağımıza gelmişti” diyen Bozbağ, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kazanmaya çok yakındık. Ama olmadı. Şanssızlıklar yakamızı bırakmadı. Kazanamadık ve iddiamızı son haftaya bıraktık. Her şey son maçta belli olacak”

BOZBAĞ,”ALANYASPOR ENGELİNİ AŞACAĞIZ”

Giresunspor’un kendi sahasında etkili olduğunu ve uzun süredir de kaybetmediğine işaret eden Bozbağ,”er şey son maça kaldı. Kendi evimizde ve seyircimiz önünde oynayacağımız Alanyaspor maçını kazanarak play offa kalacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Oyuncularına güvendiklerini ifade eden Bozbağ,”Oyuncularımıza güveniyoruz. Bizi buraya kadar onlar getirdi. Son hafta finalini de başarı ile vereceklerine inancımız tam. Bizi mahcup etmeyeceklerdir. Bizim kadar Giresun halkı da bu oyuncu grubuna güvensin” diye konuştu.

BOZBAĞ,”SON MAÇ FİNAL”

Alanyaspor maçının final olduğunu vurgulayan Bozbağ, Giresun halkını yanlarında görmek istediklerini söyledi.

Bozbağ, şöyle konuştu:

“Biz yönetim, teknik heyet ve oyuncu grubumuz başarıya inandık. Burada Giresun halkını da yanımızda görmek istiyoruz. Onların sağlayacağı desteğe Alanya maçında çok ihtiyacımız var. Bir sezonun en önemli maçını oynayacağız. Kazanırsak play offa kalacağız ve 40 yıllık özlemi sonlandıracağız. Çok çok önemli bir maç. Hatası olmayan bir maç bizi bekliyor. Birlik olursak aşamayacağımız engel yok. Hafta sonu oynanacak olan maçta taraftarımız tribünleri doldurmalı. Taraftarımızın önünde oyuncularımız daha istekli ve arzulu bir oyun ortaya koyuyor. Alanya maçında da gereken ilgi ve destek gösterilirse, bu zorlu ve belki de Giresunspor tarihinin en önemli maçlarından birisini kazanmamız daha kolay olur. Haydi, Giresunlu Atatürk Stadı’nda buluşalım”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?