BU GİDİŞAT DÜŞÜNDÜRÜYOR

BU GİDİŞAT DÜŞÜNDÜRÜYOR

Giresunspor’da sıkıntılı günler yaşanmaya devam ederken Basın Sözcüsü Ferhat Karademir’in ” Lige girmemeyi veya çekilmeyi dahi düşünüyoruz ” sözleri Taraftarlarda hayal kırıklığının yaşanmasına neden olurken sosyal medya üzerinden tepkiler vardı.
TAVIR
Futbol Federasyonun takındığı tavırda Yönetİm tarafından eleştirildi.Giresunspor Basın Sözcüsü Ferhat Karademir ” Giresun sele teslim oldu. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vermiş olduğu büyük, maddi ve manevi desteğin yanında Türkiye Futbol Federasyonu’ndan bir geçmiş olsun mesajı alamamanın üzüntüsünü yaşamaktayız. ” dedi.
HEDEFLER
Giresunspor’un Polonyalı oyuncusu Nalepa, kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.Orta saha oyuncusu; “Yeni bir ülkede, yeni bir kulüpteyim. Yeni hedeflerin peşinde koşacağım. Buradaki taraftarlar ve kulüpte çalışanların yanı sıra yeni takım arkadaşlarım tarafından çok iyi karşılandığım için teşekkür ederim. Ortaya koyacağım oyunla kendimi Giresunspor taraftarına çok sevdireceğim. Burada adımdan başarı ile söz ettireceğim” dedi.
TEŞEKKÜR
Giresunspor’un sözleşme imzaladığı savunma oyuncusu Sergen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Yeşil-beyazlı kulübe yakışır bir futbolcu olacağını dile getirdi.
Sergen; “Yeni sezonda hayallerimin peşinde koşmaya, mücadeleme Giresunspor’da devam edeceğim. 2 sene boyunca bana sahip çıkan, inanan ve destekleyen Nazillispor taraftarı ve yönetimine, tüm kulüp personeline teşekkür ederim. Haklarınızı helal edin. Yeni bir aileye katıldım. Giresunspor’a yakışır bir futbolcu ve başarılı olmak için elimden gelenin fazlasını yapmam gerektiğinin bilincindeyim. Sağ olun, var olun” şeklinde konuştu.
TAHTA
Kadrosunu büyük oranda yenileyen Yeşil-beyazlılarda yönetim kurulu, kapalı olan tahtayı açmaya çalışıyor. Yeşil-beyazlı kulübün eski oyuncularından Traore’ye (altı aylık maaş) 27 bin euro, Ahmad Abed’e 55 bin Euro, Adama Ba’ya 250 bin euro, Mıljan Skrbıc’a 190 bin euro, Hasan Ahmet’e 45 bin TL, Said İdazza’ya 260 bin euro borç olduğu kaydedildi. Bu oyunculara alacakları ödenmeden yeni futbolcuların lisansları çıkarılamayacak.
LOCA
Giresunspor’un yeni stadındaki loca kiralama işlemine devam ediliyor.Yeşil-beyazlı kulüp, 13 nolu locayı kiralayan Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Doktor Yılmaz Can ile 14 nolu locayı kiralayan Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür’e desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar