Bu Günleri De Gördük

Bu Günleri De Gördük

Hizmeti kim yapıyorsa taktir etmek gerekir.İlimiz tarihi bir ana şahitlik etmenin onurunu yaşadı

Ordu-Giresun Havalimanının daimi hudut kapısı olmasıyla birlikte, Türk Hava Yolları (THY)’nın bu havalimanından ilk ticari yurt dışı uçuşu, 19 Temmuz Salı günü saat 16.30 da Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad üzerinden gerçekleştirildi.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada;  “Riyad’a gidiş geliş toplam altı uçuş olarak planlanan direkt seferler haftanın her Salı günü 23 Ağustos 2016 tarihine kadar devam edecektir. Bu sınırlı günlerde; İlimize Riyad’dan gelen ilk turist kafilesinin en iyi şekilde konaklamalarının sağlanması, gittikleri yerlerde bir aksaklıkla karşılaşmamaları,   doğru kanallardan gerekli bilgileri alabilmeleri  ve Ülkelerine döndüklerinde memnuniyetlerini anlatmak  suretiyle bu turizm hareketliliğinin  sürdürülebilir olmasının sağlanması amacıyla İl Müdürlüğümüz olarak biz de alanında uzman personellerimizle birlikte turistlerimizin yanındaydık.

Personellerimiz, 20 Temmuz sabahı konuklarımızla birlikte  kaldıkları otelden hareket ederek  Kuzalan Şelalesine vardı.  Kümbet Yaylasından , Kökev’e, Paşakonağı Yaylasından Çambaşına uzanan serüvende Doğu Karadeniz’in en güzel Yaylaları gezildi. Gerekli  enformasyon  hizmeti en doğru şekilde verildi. Tur Programı kapsamında 23 Temmuz 2016 Cumartesi Günü tekrar İlimize gelecek olan ekip Giresun Adası ve  Giresun Kalesi gibi önemli turizm alanlarımızı  ziyaret edecek ve sonrasında Ülkelerine dönmek için Havaalanına hareket edeceklerdir.” Denildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Mobil Sürüme Geç