Bu mu bize reva görülen

Bu mu bize reva görülen

Bu Bayram kim kardeşim. Hâlâ biz bu menajerle mi kontak kuruyoruz. Aldırdığı futbolcuları görüyoruz. Çoğu sakat, çoğu kendini bir şey sananlar. Daha önce hangi takımların menajerliğini yapmış bir bakın. Kardeşim bu kadar basit bu kadar faydalı olamayan futbolcuları buraya getiriyorsa vay bizim halimize.
Bu zamana kadar bir şeyler demedim. Lakin artık susmanın anlamı yok. Metin Diyadin döneminde şu an Sivas’tan alınan oyuncuyu önermesine rağmen kabul görmeyen Zoro imzayı attıktan sonra ‘ben üç ay oynayamam’ diyorsa ve yapılan tetkikler sonucunda on gün sonra doktorların oynar demesine bile aldırış etmeden nerede şimdi sorusu aklımı kurcalıyor.
Futbolcu iki -üç ay, altı ay oynamamış bunlar kimse o menajer tarafından Giresunspor’a lanse edilmiş alınmış işte sonucu ortada sakatlıklar. Şimdi teknik adam Özat; “5 futbolcuya ihtiyaç var.
Bunların içinde en az üçü inandığım futbolcular olarak benim tasarrufumda olmalı’ diyor.
Şu anki kadroya son altı yılın en kötüsü diyen Özat’ın “Benim buraya gelişim on beş gün oldu. Bu futbolcuların nasıl teknik taktik ve fiziki olarak hazırlayacağım’ demesi bile bu transfer yanlışlığının bir göstergesidir.
Ben yeni yönetime kızmıyorum. Bu işi çok bilen de yok aralarında. Onların tek amacı Giresunspor’a hizmet etmek. Bu menajer konusuna kafayı taktım. Kim bizi bunu öneriyorsa O’ndan isteğim elini ayağını bizden çekmesidir.
Yazık Giresunspor’un paralarına yazık. Ne dedik bu ve alt liglerde başarı ve futbola susamış çok yetenekli bizim alt kadrolarda da dahil çok genç futbolcular var. Onlar neden izletilmiyor. Bu Zora’yı 180 bin dolara bize nasıl satıyorlar hâlâ kafam almıyor. Neyin hesabı bu kardeşim. Artık bu işler teknik ekip veya yönetim tarafından yapılıp ona göre hareket edilmelidir.
Sezon başı hazırlık maçı için Rize’ye gidilecek. Teknik adam ‘transfer lazım sakat çok bunlar nasıl alınmış’ diyor. Menajer telefon açıyor, ‘hoca nedir bu diyor, Başkan bizi budadı’ diyor. Sonuç ortada. Hocasına mı üzüleyim, yöneticisine mi, taraftarına mı kardeşim. Ayıp değil mi bu bize reva görülenler. Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?