“BU ŞEHİR BİZDEN DESTEĞİNİ ESİRGEMESİN “

“BU ŞEHİR BİZDEN DESTEĞİNİ ESİRGEMESİN “

Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Görelespor ‘un Teknik Direktörü Gökhan Uzungüngör, bu sezon 3. Lige çıkarak, 32 yıllık özleme son vereceklerini söyledi.

Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele eden temsilcimiz Görelespor, 2021- 2022 futbol sezonunun hazırlıklarını 13 Şubat İlçe Stadyumunda sürdürüyor. Görelespor Teknik Direktörü Gökhan Uzungüngör, Görelespor’un yerinin 3. Lig olduğunu ifade etti.

“AMATÖR BİR TAKIMIZ AMA PROFESYONEL BİR SEVİYEDEYİZ”

Görelespor’un layık olduğu yerin 3. Lig olduğunu belirten Uzungüngör, “Görelespor amatör bir takım olmasına rağmen tüm imkanlarıyla profesyonel bir seviyededir” dedi.

Görelespor Futbol Kulübünde 3. Ligi taşıyacak tüm imkanların fazlasıyla bulunduğunu ifade eden Uzungüngör, “32 Yıllık özleme son vermek için çalışıyoruz. Yönetim, oyuncularımıza ve teknik ekibime güveniyorum. Görelespor’un layık olduğu yer 3. Ligdir. Görelespor, tesisiyle, sahasıyla, yönetimi ve taraftarıyla 3. Ligi kaldıracak bir potansiyele sahip. Taraftarlarımızla kenetlenip 3. Lig için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Uzungüngör, “Biz her rakibimize hazır halde sahaya çıkacağız. Biz gücümüzün farkındayız. Biz bu ligden yukarı çıkmak istiyoruz. Görelespor 3. Ligde yer almalı diye düşünüyoruz. Bu iş ilçenin inanmasıyla mümkündür. Biz buna inanıyoruz. Bu şehir bizi desteklesin, bizde bu şehri mahcup etmeyeceğiz. İnşallah bu yıl bu şehre 3. Lig sevincini yaşatırız. Grubumuzda güçlü ekipler var biz bunun farkındayız” dedi.

“GÖRELESPOR ÇOK RAHAT 3. LİGİ KALDIRACAK İMKANLARI TAŞIYOR”

Takımın uyum içerisinde çalıştığını sözlerine ekleyen Uzungüngör, “Bu bizim en önemli avantajımız. Bu avantajı sahaya da, futbolu da yansıtmak istiyoruz. Bir spor kulübünde tesisleşme ve alt yapı çok önemlidir. Görelespor’da bu imkanlar fazlasıyla mevcut. Amatör bir takımız ama her şeyiyle profesyonel bir seviyedeyiz. Görelespor çok rahat 3. Ligi kaldıracak imkanları taşıyor. Ben inanıyorum. Camiamızda buna inansın. İnşallah 3. Lige çıkacağız.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar