‘BU SENE FIRSAT SENESİ’

‘BU SENE FIRSAT SENESİ’

Giresunspor Teknik adamı Hakan Keleş, Zirvede olmanın değil, orada kalmanın önemli olduğunu belirterek bunu başarmak adına ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Yeşil-beyazlı ekip günde çift idman yaparak ikinci devreye bileniyor. Teknik patron Hakan Keleş, 16 Ocak’a kadar çalışmaların Antalya’da süreceğini belirterek; “Sonrasında lig haftasına gireceğiz ve çalışmalarımıza şehrimizde devam edeceğiz” dedi

Teknik adam Keleş: `Bu ligde herkesin bir hesabı var. Kimi şampiyon olmak, kimi lige tutunmak istiyor. Zirvede olmak değil, orada kalmak önemli. İnşallah sezon bitiminde de orada olacağız` diye konuştu.

Giresunspor’un teknik adamı Hakan Keleş, sezonun ikinci yarısının ilk devreye göre çok daha zorlu geçeceğini ifade etti.

Hedeflerinin Süper Lig olduğunu anımsatan teknik adam Keleş; “Biz sezona başlarken maç başı 2 puan hedefi belirlemiştik. İlk yarıda oynadığımız maçların sonunda hedeflediğimiz puanın bir fazlasını yakaladık. Bu ligde istatistikler bu ortalamayı yakalayan ekiplerin sezon sonunda hedefe ulaştığını gösteriyor. Her zaman söylüyorum, bu sene fırsat senesi. İnşallah bu fırsatı değerlendirmeyi başaracağız” dedi.

ZİRVE

Ligin ikinci devresinde her puanın altın değerinde olduğunu ifade eden Hakan Hoca; “Geride kalan sürece göre çok daha zorlu bir periyot bizleri bekliyor. Rakiplerimizin hemen hemen hepsi ihtiyaç duydukları mevkilere takviyeler yapıyor. Bu ligde herkesin bir hesabı var. Kimi şampiyon olmak, kimi lige tutunmak istiyor. Bu hedeflerine ulaşabilmek için takviyeler yapıyorlar. İkinci yarı maçları her zaman zor geçer. Puan almak çok daha zorlaşır. Ancak biz ilk yarıdaki gibi elimizden gelen mücadelenin en iyisini yaparak hedefe ulaşmak istiyoruz. Zirvede olmak değil, orada kalmak önemli. İnşallah sezon bitiminde de orada olacağız” ifadelerini kullandı.

KAPTAN

Giresunspor’un takım kaptanı Eren Tozlu ligin ikinci devresinde aynı başarı yakalayarak yarışta mutlu sona ulaşacaklarına inandıklarını söyledi.

İkinci yarı kampı için Belek’te bulunan Yeşil-beyazlılarda kaptan Eren; “İyi bir hazırlık dönemi geçirerek ligin ikinci yarısında giriş yapmak istiyoruz. Sezonun ilk devresinde iyi bir gidişatımız vardı. Bunu devam ettirmek ve sezon bitiminde de hedefe ulaşmak amacındayız. İnşallah  bunda başarılı olacağız” dedi.

SAKATLIK

Giresunspor’un kalecisi Tolgahan Acar, Antalya kampında takımla birlikte çalışmalarını sürdürüyor.

Sakatlığından dolayı ilk yarısının son haftalarında takımdan ayrı kalan ve ameliyat masasına yatan Tolgahan, kampta çok iyi çalıştığını kaydetti.

Tecrübeli eldiven, “Sakatlık çok kötü bir oyuncu için. Zor bir süreç geçirdim ama şuan gayet iyiyim. Çok şükür, her şey yolunda. Çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

ARKADAŞLIK

Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, takımda oyuncular arasında arkadaşlık bağının çok kuvvetli olduğuna vurgu yaptı.

Başkan Karaahmet; “Hocamız Hakan Keleş genç oyuncuları oynatmayı seviyor ve onların arkasında da duruyor. Erolcan ve Sergen gerçeği var. Bu iki futbolcu geçen sezon 3. Ligde oynuyorlardı. Onlara güvendi ve formayı verdi. Şimdi iki futbolcu da takımın vazgeçilmezi gibi oldular. Kadro kurarken kıvamı da çok iyi tutturmak gerekir. O da bunu çok iyi tutturdu. Bazı futbolcular takımı karıştırır ancak hocamız çok iyi bir kadro kurdu. Arkadaşlık zamanla pekişti. Kadromuzda şampiyonluklar yaşamış oyuncular da var, savaşacak futbolcular da. İbrahıma Balde 2010’da Atletico Madrid forması giymiş bir sporcu. Takımımızda inanılmaz bir ruh, arkadaşlık bağı var. Zaten bunu yakalayamadığınız zaman o yemek çok tatlı olmuyor. Bu kıvamı yakalamak çok önemli” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?