BUFAP: ÜST GEÇİT NE ZAMAN TAMAMLANACAK ?

BUFAP: ÜST GEÇİT NE ZAMAN TAMAMLANACAK ?

BUFAP (Bulancak Farkındalık Platformu) Genel İşleyişten ve Platform Sözcüğünden Sorumlu Gönüllü Başkan Yardımcısı Cengiz Tarı, gazetemize üst geçit konusunda açıklamalarda bulundu.

Açıklama yapan BUFAP Genel İşleyişten ve Platform Sözcüğünden Sorumlu Gönüllü Başkan Yardımcısı Cengiz Tarı; “Ordu-Giresun Yolu, Bulancak ilçemizde, Sarayburnu Camisinin karşısına yapılacak asansörlü üst geçit çalışmaları Aralık 2020’de başlamıştı. Fakat son 1.5 aydır çalışmaların devam etmediğini gördük. Üst geçidin yapılması için Sanayi Mahallesi Muhtarı Gönüllümüz Bahtiyar Yıldırım’ın, mahalle sakinlerinin ve BUFAP olarak taleplerimiz olmuştu. BUFAP olarak bizde üst geçitlere asansör veya rampa yapılması için çok fazla taleplerde bulunmuştuk , bu üst geçit çalışmasında da  asansör planlanması çok güzel bir gelişme olmuştu. Üst geçit çalışmalarının başlaması büyük bir sevinç ortamı yaratmıştı. Üst geçidin asansörlü olması da vatandaşlarımızın ve özel gereksinimli vatandaşlarımızın denize olan hasretini dindirmesi için çok güzel bir gelişme olmuştu.” dedi.

Açıklamalara devam eden Tarı; “2020 Aralık ayında başlayan çalışmaları BUFAP olarak yakından takip ettik. Son 1.5  aydır çalışmaların devam etmemesi kafalarda soru işaretlerine neden oldu. Üst geçit çalışmaları neden devam etmiyor? Üst geçit projesi iptal mi edildi ? Çalışmalar devam edecek mi ? ve Üst geçit ne zaman tamamlanacak ?  Vatandaşlarımız bu soruların cevaplarını arıyor. Üst geçit çalışmalarının en kısa zamanda tamamlanmasını istiyoruz.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar