BUFAP’TAN KÖY OKULLARINA DESTEK

BUFAP’TAN KÖY OKULLARINA DESTEK

BUFAP (Bulancak Farkındalık Platformu) gönüllülerinin destekleri ile birlikte atkı, bere ve eldivenleri Bulancakta köy okullarındaki öğrencilere gönderilmek üzere,  11 Şubat 2021 tarihinde Bulancak Milli Eğitim Müdürlüğünde teslimat etkinliği gerçekleştirdi.

BUFAP’tan yapılan açıklamada; “15 Şubatta köy okullarında yüz yüze eğitim başladığı için teslimatı gerçekleştirdik.

Kız- erkek ile yaş gruplarına ayrılarak 108 öğrencimize eldiven, 78 öğrencimize bere ve 76 öğrencimize atkı Bulancak Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığıyla teslim edilecektir. Teslimat etkinliğimize Bulancak Milli Eğitim Müdürü Sayın Şenel Bulut, BUFAP Gönüllü Başkanımız Gökhan Özcan, Gençlik ve Engellilerden Sorumlu Gönüllü Başkan Yardımcımız Emre Can Kızıltaş, Sanattan Sorumlu Gönüllü Yöneticimiz Haldun Azak, Kamu İletişiminden Sorumlu Gönüllü Yöneticimiz Salih Gayık, Tasarımdan Sorumlu Gönüllü Yöneticimiz Ünal Gündoğdu ve Gönüllümüz Ahmet Gündoğdu katıldı. Milli Eğitim Müdürü Sayın Şenel BULUT’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.” denildi.

Ayrıca BUFAP 2019 yılında da Bulancakta Tandır Köyü İlkokulundaki ve 2020 yılında Damudere Köyü İlkokulundaki öğrencilere de desteklerde bulunmuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?