Çakırmelikoğlu Ve Ekibi İz Bırakıyor

Çakırmelikoğlu Ve Ekibi İz Bırakıyor

GTSO, DEMOKRASİ NÖBETİNDEKİ HALKA İKRAMLARINI SÜRDÜRÜYOR

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası, demokrasi ve şehitlere saygı nöbetleri çerçevesinde Giresun Atatürk Meydanı’nda vatandaşlara içecek ve yiyecek ikramlarını sürdürüyor. Her gün farklı ikramlar ile demokrasi nöbetçilerinin gıda ihtiyaçlarını karşılayan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası,son güne kadar etkinliklerini devam ettirilmeyi planlıyor.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda ücretsiz ikram edilen yiyecek ve içecekler, demokrasi nöbetçilerine gece 22:00’den sonra dağıtılıyor.

Her gün farklı bir işletmenin karşıladığı ikramlar yaklaşık iki haftadır sürmekte olduğuna dikkat çeken Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu;”Türkiye 15 Temmuz gecesi büyük bir badire atlattı.Bu süreçte sokakları terk etmeyen demokrasiye ve ülkemizin bağımsız bütünlüğüne sahip çıkan 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızın küçükte olsa gıda ihtiyaçlarını Giresun meydanında karşılamak arzusunda böyle bir organizasyon planlanmıştır.Ve bu organizasyon Giresun Valisi Hasan Karahan başta olmak üzere,il protokol üyeleri ve vatandaşlarımıza ikramlar ile gerçekleştirilmektedir.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?