ÇAKIROĞLU HAFIZOĞLU VE SÜRAL AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI

ÇAKIROĞLU HAFIZOĞLU VE SÜRAL AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI

Ak Parti’de aday adaylığı başvuruları devam ediyor.Yeni İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz,dün de başvuruları kabul etmeyi sürdürdü.Giresun’un önemli değerlerinden Çetin Çakıroğlu,Alaattin Hafızoğlu ve Kerim Süral dün milletvekili aday adayı olduklarını açıkladılar.

Kim ne dedi?

Başvuru formunu İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz’a teslim eden Çakıroğlu, “Birlik ve beraberlik içinde Aziz milletimize ve Giresunlu hemşerilerimize hizmet etmek için kurulduğu günden bu yana gönül verdiğim, çalışmalarının her aşamasında ve tüm kararlarında yanında durduğum üyesi ve mensubu olmaktan her zaman onur duyduğum AK Parti çatısı altında çıktığım milletvekilliği aday adaylığı sürecine de inşallah yine bu kutlu davada yola çıkıyoruz. Ayrıca başvurumu gerçekleştirirken bana eşlik eden eski Merkez İlçe Başkanlarım A. Mürşit Gürel, Mustafa Usta, Bahadır Akar, Mehmet Başer ve Merkez İlçe Başkanlığına atanan Ekrem Faruk Civelekoğlu, Kadın Kolları Başkanı Berrin Aydın, Gençlik Kolları Başkanı Esma Betül Akılmak Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

HAFIZOĞLU İDDİALI

Ak Parti’den Milletvekili aday adayı olan Hafızoğlu ise” Sn. Cumhurbaşkanımızın tensip ettiği 2023 yılı 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği seçimleri  için bugün itibariyle Ak Partiden Giresun Milletvekilliği aday adaylığımı resmi olarak açıklıyorum.

Bu şehirde doğan, büyüyen,  yaşayan ve dahası bu şehrin çocuğu olan, herkesi ve her kesimi kucaklayan  bir isim olarak, Türkiye Yüzyılı vizyonuna katkı sunmak için çıkmış olduğum bu kutlu davada sizlerin  desteklerinize talibim.

Rabbim, böyle bir görevle birlikte  Giresunumuza ve ülkemize hizmet etmeyi  nasip eylesin inşallah.

Bu vesileyle  14 Mayıs 2023 yılı ,Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekililiği seçimlerinin  ülkemize milletimize ve  ilimize hayırlar getirmesini diliyorum.”dedi

SÜRAL KARARLI

Ak Parti Milletvekili aday adayı Kerim Süral de başvuru dilekçesini Yılmaz’a verdi.Süral”Emekli olduktan sonra memleketime daha nitelikli hizmet için Ak Parti’den aday adayı oldum”dedi.Haber:Hakan Çelebi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?