CANİKLİ’DEN TAM DESTEK

CANİKLİ’DEN TAM DESTEK

AK Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli;”Yağlıdere Belediye Başkanımız ve Belediye Başkan Adayımız Abdurrahman Kırhasanoğlu’nun bütün projelerinin arkasındayız.” dedi.
AK Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Yağlıdere’de vatandaşlarla kucaklaşıp, hasret giderdi.
İlçe halkının çok yoğun sevgi seliyle karşılanan Canikli, burada yaptığı konuşmada, “Allah sizlerden razı olsun bu zamana kadar her türlü desteği verdiniz. Siyasetçinin gücü arkasındaki desteğin gücüdür. Hiç kimse bizi bu memlekete hizmet etmekten alıkoyamaz. Son 10 yılda belediyecilik anlamında Yağlıdere’de her şey yerine getirilmiştir, bundan sonrada getirilmeye devam edecektir. Yağlıdere’nin gelişimi için Abdurrahman Başkanın bütün projelerinin arkasındayız” dedi.
İLÇEYE MÜJDELER VERDİ
İlçe halkına önemli müjdeler veren Canikli, “Yağlıdere-Alucra Kurtbeli yolunda büyük mesafe kat ettik, Kurtbeli yolunu en kısa zamanda inşallah tamamlayacağız. Yağlıdere’yi kapalı spor salonu ve gençlik merkezine kavuşturacağız.
İnşallah Giresun’un tüm ilçeleri gibi Yağlıdere’yi de doğalgaza kavuşturacağız. Ayrıca Yağlıdere’de de kenevir ekimi yapılabilecek. Bu kadro hizmet konusunda uzmanlaştı. Yağlıdere’de ve Üçtepe’de bu hizmetleri götürebilmek için yeniden hizmete talibiz. Cumhurbaşkanımızın gücünü pekiştirecek şekilde gücünüze talibiz. Başka türlü Türkiye’nin birliğini ve bütünlüğünü bölmeye çalışanlarla mücadele edemeyiz. Türkiye düşmanlarına karşı hizmete ve gücünüze talibiz” ifadelerini kullandı.
Konuşmanın ardından Başkan Kırhasanoğlu tarafından Canikliye Yağlıdere tablosu ile ilçeye yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar