CEMAL ÖZTÜRK İLE ÖZLENEN GÜNLERE DÖNÜŞ MÜ?

CEMAL ÖZTÜRK İLE ÖZLENEN GÜNLERE DÖNÜŞ MÜ?

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, TÜFAD Giresun Şubesini ziyaret ederek, ilin kaderini değiştirecek kamp tesisi projesini masaya yatırdı.
TÜFAD Şube Başkanı Hasan Ali Tek tarafından kapıda karşılanan ve forma hediye edilen Öztürk ,Kamp Tesisi projesinin Ankara ayağı ile ilgili sorumluluğun kendinde olduğunu belirterek, “Son 10 yılda komşu iller ciddi hizmet aldı. Biz de aldık .Fakat bu tür projeleri sürekli her yerde konuşmakla hayata geçi-remezsiniz .Bu tür dev düşünceler için önce projesini yapmak lazım. Ankara’da söz değil proje işe yarar. Bu işi bizim ilde kim takip ediyor. Spor İl Müdürümüz mü, başka bir isim mi? Önce kendi içimizde görev dağılımı yapmamız lazım. Bizde organizasyon sorunu mu var?” diye konuştu.

Öztürk daha Sonra Spor il müdürü Hasan Bulut ‘a talimat vererek bir an önce resmi altyapının oluşturularak projenin Ankara ‘ya gecikmeden ulaştırılmasını istedi ve “Sürekli söz ile Zaman geçirilmesin. Eyleme geçelim. Ayrıca TÜFAD üyeleri niye Giresunspor’un doğal üyesi değil. Giresunspor Yönetimi, TÜFAD üyelerini kulübe üye niye etmedi. Bu sorun çözülmeden ilin sportif altyapısı oluşturulamaz” dedi.
Başkan Tek ise Öztürk’ün bu tavrının kendilerini mutlu ettiğini belirterek, “Buraya gelip bizleri onurlandırmanız oldukça anlamlı” dedi.
Teknik Direktör Aziz Ergun ise Vali ve Cemal Öztürk ‘ün bu il için şans olduğunu belirterek, “Sayın Öztürk bizimle aynı dili konuşuyor .Bu ilde bu tür fırsatlar kolay oluşmuyor” dedi.
Teknik Direktör ve futbol antrenörlerinden tam not alan Öztürk ilin sorunlarının çözümü için elinden geleni yapacağının sözünü verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?