CHP ADAY ADAYLARINI TANITTI

CHP ADAY ADAYLARINI TANITTI

İl Başkanı Gültekin Uzunalioğlu seçimi kazanacaklarını öne sürdü

CHP dün törenle Giresun Milletvekili aday adaylarını basına tanıttı

İl Başkanı Gültekin Uzunalioğlu,seçimi kazanacaklarını söyledi

Adayların oldukça nitelikli isimler olduğunu anlatan Uzunalioğlu”14 Mayıs’ta yapılacak seçimler için Giresun CHP Milletvekili aday adayı olan arkadaşlarımızın tanıtım toplantısına hoşgeldiniz.

Bugün 27 Mart Dünya Tiyatrolar günü olduğu için salonun dolu olması nedeniyle bu toplantımızı İl binasında yapıyoruz. Artık binalar bize yetmiyor. Sizlere söz veriyorum. Önce 14. Mayıs’ta partimizi iktidara taşıyacağız, sonrasında Mart 2024 tekrar Giresun Belediyesini teslim alacağız ve bu sahipsiz şehrimize Kültür Sarayını biz yapacağız.

Değerli arkadaşlar;

Birbirinden değerli 13 aday adayı arkadaşımızla birlikte 14 Mayıs’a kadar gece gündüz kol kola omuz omuza çalışacağız ve partimizi iktidara taşıyacağız.

Türkiye’yi asla layık olmadığımız bu karanlık tablodan kurtarıp, yep yeni insanların barış, özgürlük ve demokrasi içinde yaşayacağı ülke olarak sizlerle birlikte yeniden inşa edeceğiz.Cumhuriyete ses, demokrasiye nefes olacağız.

Mücadelemiz hak, hukuk ve adalet mücadelesidir. Yalana, talana, haksızlığa, zulme ,soyguna dur diyeceğiz, haramilerin saltanatını yıkacağız.

Bekle bizi Türkiye, Bekle bizi Giresun zafer şarkılarıyla caddelerinden geçişimiz çok yakın.

Birlikte mücadele edeceğiz.. Bu tarihi hikayeyi birlikte yazacağız. Birlikte başaracağız.Zafer bizimdir, bizim olacak.,”dedi.Daha sonra aday adayları tek tek basına tanıltıldı..

Haber: Hakan çelebi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?