CHP, BÜROKRATLARI ZİYARETE BAŞLADI

CHP, BÜROKRATLARI ZİYARETE BAŞLADI

CHP Giresun milletvekili Necati Tığlı, İl Başkanı Fikri Bilge, il genel meclisi üyeleri, Metin Yılmaz, Bahattin Yılıkyılmaz, Mehmet Yılmaz, Türker Salbacak, Tecat Şahin ve Ömer Cebeci ile birlikte, birim müdürleri ve askeri erkanı ziyaret etti.
İlk olarak tarım il müdürlüğünü ziyaret eden milletvekili Tığlı ve beraberindekiler, müdür vekili Ergünal cömert ile Bitkisel üretim ve bitki sağlığı şube müdürü Arif Kahya’dan bilgi alarak fikir alışverişinde bulundular.
Aynı gün Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ile de bir araya gelen Tığlı ve il genel meclisi üyeleri, ardından alay komutanlığına yeni atanan jandarma albay Muhammet Sevinç ile bir araya geldiler.
Milletvekili Tığlı ve il başkanı Bil-ge öncülüğünde gerçekleştirilen zi-yaretler kapsamında CHP heyeti, Sağlık müdürü Ahmet Bal’ı da maka-mında ziyaret ederek, değerlendir-melerde bulundular.
Jandarma bölge komutanı tuğgeneral Hasan Koçyiğit’i makamında ziyaret eden Milletvekili Tığlı ve beraberindeki heyet, sonrasında orman bölge müdürlüğü görevine geçtiğimiz günlerde atanan Ahmet Güneş ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundular.
Memleketi Giresun’un sorunlarını yakından takip eden CHP Giresun milletvekili Necati Tığlı, bu anlamda ziyaretlerini sürdüreceğini ifade ederek, yapıcı bir anlayışla vatandaşın beklentilerini yanıtlamaya özen göstereceklerini dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar