CHP GENÇLERE EMANET..

CHP GENÇLERE EMANET..

Hakan Türker gibi genç bir ismi Merkez ilçe Başkanlığına getiren CHP’de,il başkanlığına da genç bir ismin getirilmesi dikkat çekti.

Kongrede divan başkanlığı yapan Ordu Milletvekili Seyit Torun, ”bugün ki kongreden çok güçlü çıkacağız ve birlikteliğimizi hep koruyacağız şeklinde konuştu.

Giresun il kongresinin başarılı geçmesi dileklerinde bulunan Ordu Milletvekili Seyit Torun;” gösterdiğiniz güvenden dolayı hepinize teşekkür ediyorum inanıyorum ki bugün ki kongreden çok güçlü bir şekilde çıkacağız ve birlikteliğimizi hep koruyacağız şeklinde konuşan Torun, yakın bir zaman da iktidara geleceklerini ve hızlı düşünerek yolumuza devam edeceğiz” dedi

Giresun İl Kongresinde söz alan İl Başkanı Sinan Kitapçı kongrenin ülkemize, ilimize ve partimize hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Her kademesinde onur duyarak görev aldığını dile getiren Kitapçı;” yaptığımız işlerden vicdanı rahat bir şekilde sizlerleyim. Benimde hatalarım olmuştur ancak hiç birinde art niyet olmamıştır ve olmayacaktır. Bu zamana kadar partimin nasıl yanında olduysam bundan sonra da hizmet etmeye devam edeceğim şeklinde konuştu.

TIĞLI SEÇİLDİ

Kongreye tek liste sunuldu ve Necati Tığlı partinin yeni il başkanı oldu

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?