CHP’DE DEVİR TESLİM YAPILDI

CHP’DE DEVİR TESLİM YAPILDI

Yapılan törenle dün Gültekin Uzunalioğlu başkanlığındaki kayyum heyeti görevi resmen devraldı. 45 gün içinde seçimli kongre yapılacak.

CHP ‘de kayyum heyeti için dün devir teslim töreni yapıldı. İl Başkanı Fikri Bilge dünkü törenle görevini kayyum heyetine devretti.

İl Başkanı Fikri Bilge, CHP’ye zarar vermeden bu süreci atlatmak istediklerini söyledi. Bilge, “Partimiz bu konuda oldukça hassas davranacak ve tek yumruk olacaktır. Kayyum Başkanımız sayın Gültekin Uzunalioğlu ve heyetimize başarılar diliyorum” dedi.

“HİÇ KİMSE CHP’nin ÜSTÜNDE DEĞİL”

CHP’de hiç kimsenin partinin üstünde olmadığını anlatan Bilge, “Biz Kuva-i Milliye anlayışından geliyoruz. Genel Merkezimiz ve örgütümüzün görüşlerini ortak paydada buluşturarak yolumuza devam etmeliyiz. Tek liste olursa daha bütünleştirici olur. Aday olup olmayacağım konusunda şu aşamada net bir şey söylemem doğru değil. Önce Genel Merkezimizin fikrini alacağız. Sonra örgütlerimizin fikirlerini alacağız. Ona göre aday olup olmama noktasında tavrımız netleşir. Önce süreci görmemiz lazım” şeklinde konuştu.

ÖVEÇ DE ADAY GİBİ

Öte yandan Belediye Meclis üyesi İsmail Öveç’in adaylığına ise kesin gözüyle bakılıyor.

Haber: Mustafa Cici

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?