“ÇIKMIŞ ÜÇ-BEŞ ZİBİDİ HESAP SORUYOR!”

“ÇIKMIŞ ÜÇ-BEŞ ZİBİDİ HESAP SORUYOR!”

SEDAT KARAKAYA
Önceki gün Giresun 15 Temmuz Şehitler Stadyumu’nda Giresun’un en köklü kulüplerinden olan Söken-spor ile karşı karşıya geldiklerini be-lirten Kulüp Başkanı Onur Yanbul, son oynadıkları maçta ve her za-man yanlarında olanlara teşekkür etti.
Bazı canını sıkan bir takım dedi-koduların kulağına geldiğine işaret eden genç başkan, Yağlıderespor’un hiç bir müsabakasına katılmamış kişilerin anlamsız eleştiri yaptığına dikkat çekerek sert konuştu. Sözlerinde soğuk fırtınalar estiren başkan Onur Yanbul, “Çıkıyor bir iki zibidi hesap soruyormuş sağda solda.Fıs fıs bu nedir ya..Hesap sorulacak bir kişi varsa oda benim!”diye konuştu. Yanbul sosyal medyada şu notu paylaştı :
“YAĞLIDERESPOR, YAĞLIDERE’NİN TAKIMI” DEDİ
Paranın geçmediği yerlerde oluyor. Burada 25 kişiyle uğraşmak, onların sorunlarını halletmek sorunlarıyla uğraşmak kolay değil! Çıkıyor bir-iki zibidi hesap soruyormuş sağda solda. Fıs fıs hesap sorulacak bir kişi varsa oda benim! Herkese hesap verebilirim, biz kimlerin ne olduklarını iyi biliyoruz. Ligden düşmemizi isteyen o kadar arkadaşlarımız var ki, içlerini fesatlık kemiriyor! Üç topçunun geçen yıl ondan önceki yıllar aldığı parayla ligi bitiriyoruz. Birde bu ligde kalacağız Allah izin verirse, bizim bundan şüphemiz yok! Yardım eden herkese de teşekkür ederiz. Dernek adına düzenlenmiş köy gecelerinde bizimde atkılarımız formalarımız gösterilse bizleri çok mutlu eder. Benim değil sonuçta Yağlıderespor Yağlıdere’nin takımı”ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar