ÇOBAN ATEŞİ PARTİSİ, GİRESUN’DA HASAN ÖZGEN’E EMANET

ÇOBAN ATEŞİ PARTİSİ, GİRESUN’DA HASAN ÖZGEN’E EMANET

Çoban Ateşi hareketinin emektarlarından Eyüp Demir,Giresun’da güçlü bir yapılanma için harekete geçildiğini açıkladı.
Giresun’da ,Hasan Özgen’in,bu harekete güç kattığını anlatan Demir ,halkın kendilerine ciddi şekilde ilgi ve alaka gösterdiğini söyledi
Demir”Sağlık ve Devlet eski bakanlarından Rıfat Serdar koordinatörlüğünde Türkiye’de siyasette yeniden milli ve demokratik merkez sloganıyla yola çıkan Çoban Ateşi Hareketi grubu geçen ay Afyonkarahisar’da yapmış oldukları çalıştayda partileşme kararı alınmıştır .Genel başkanlığa Rıfat Serdaroğlu getirilmiştir. Partileşme yolunda çalışmalarını hızla yürüten hareketin Karadeniz Bölge Sorumlusu Rizeli tecrubeli siyasetçi Eyüp Demir önemli mesajlar verdi. Çoban Ateşi Hareketi Genel Başkanı Rıfat Serdaroğlu’nun talimatıyla önceki gün ilimizde bir dizi ziyaret gerçekleştiren Eyüp Demir, Giresun’da yaptığı açıklamada, aşırı yağmurdan ve selden dolayı Giresun’da bir vatandaşımızın hayatını kaybetmesi sonucu baş sağlığı dileklerinde bulundu. Demir şu açıklamayı yaptı.
“Çoban Ateşi Hareketi Giresun ‘da Hasan Özgen ile yol almaya başlamıştır. Kendilerine başarılar diliyorum. Hasan bey bölgede tecrübeli bir siyasetçi ,bizlere katkısı önemli olacaktır. Ayrıca Giresun’ dan hareketimize başından beri destek veren ve bizi hiç yalnız bırakmayan sayın Osman Yücel bey de bizim için ayrı bir kazanımdır. Çoban Ateşi Hareketi bölgemizde güçlü ve iddialı bir şekilde ilerlemeye devam edecektir”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?