ÇOK SAĞLAM SPONSORLAR VAR

ÇOK SAĞLAM SPONSORLAR VAR

Giresunspor’un Başkan Adayı Osman Çırak, seçimi kazanmaları halinde dünyaca ünlü bir şirketin kulübe sponsor olacağını ifade etti.
Başkan Adayı Çırak; “Kongre öncesinde kesinlikle sponsorlarımın kimlerin olacağını açıklamayacağım. Gerekirse kongre günü gerekli açıklamayı genel kurulda yaparım ama şunu herkes bilsin ki Giresunspor’un Osman Çırak’ın başkanlığında kesinlikle maddi en ufak bir sıkıntısı olmayacak. Cumartesi günü kongremiz var. Üyelerimiz yetkiyi bana verirse ilk işimiz dünyaca ünlü sponsorumuz ile anlaşmamızı resmiyete dönüştürmek olacak” dedi.
LİSTEMİZ HAZIR
Genel kurulda aday olma kararı aldıktan sonra yönetim kurulunu oluşturduğunu ifade eden Başkan Adayı Çırak; “Benim listem hazır ve genel kurulda üyelerimiz listemizde kimlerin olduğunu görecek. Kongre öncesinde sadece ziyaretler yapıyoruz. Dediğim gibi listemize son şekli vereli neredeyse bir hafta 10 gün oldu. Giresunspor bizim dönemimizde altın yılını yaşayacak. Hem kendi öz kaynaklarına değer verecek, hem de kaliteli sporcuları Giresunspor’a kazandıracağız. Giresunspor’u çok güzel günler bekliyor” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?