ÇOTANAKLAR SAKATLARA GELDi

ÇOTANAKLAR SAKATLARA GELDi

Spor Toto 1. Lig’de zirve mücadelesi veren Giresunspor’da, Ümraniyespor maçından sonra takıma verilen izin dün sona erdi. Yeşil Beyazlılar öğleden sonra tesislerde yeniden toplandı.Saat 18.00’da sahaya inen Çotanaklar, Teknik Direktör Metin Diyadin yönetiminde ligin 5’nci haftasında kendi evinde oynayacağı Afjet Afyonspor maçının hazırlıklarına başladı.
SAKATLAR CAN SIKIYOR
Giresunspor’da sakatlığı bulunan oyuncuların son durumu hakkında bilgilendirme yapıldı.
Kulüpten verilen bilgide, Ümraniyespor maçında sakatlanan Abiola Dauda’nın sol arka adele dış kısımda grade 2 zorlanma olduğu ve bu oyuncunun 3-4 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.
Aynı maçta sakatlanan Emre Uğur Uruç’un hafta sonuna kadar tedavisinin yapılacağı ve dinlendirileceği sonrasında takım idmanlarına başlayacağı ifade edildi.
Osmanlıspor maçında sakatlanan Muhammed İldiz’in bu hafta düz koşulara ve kuvvet antrenmanlarına başlayacağı, pazartesi gününe kadar doktor kontrolünde çalışacağı kaydedildi.
Yine Osmanlıspor maçında sakatlanan Savaş Polat’ın bu hafta koşu çalışmaları ve kuvvet antrenmanları yapacağı, pazartesi gününden sonra takım çalışmalara katılmasının beklendiği bildirildi.
Sezon başında sakatlanan Çağlar Birinci’nin ise hafta sonuna kadar tedavisine devam edileceği ve daha sonra yapılacak kontrollerin ardından durumunun netleşeceği kaydedildi.
Sezon başında ameliyat masasına yatan Yasin Ozan’ın tedavisinin devam ettiği, bu oyuncunun sahalara geri dönüşünün uzun sürebileceği ifade edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?