“Cumhurbaşkanı’nın yaveri bile FETÖ’nün elemanı çıktı!”

“Cumhurbaşkanı’nın yaveri bile FETÖ’nün elemanı çıktı!”

Giresun’da vatandaşlarla bir araya gelen MHP Genel Başkan adayı Aydın, “AKP’liler çok iyi düşünmeli ve bir kişiye bu kadar yetki verilmesine ‘hayır’ demelidir” dedi.

ÖZLEM ÖZSOY-SEDAT KARAKAYA

EVET’TE HER ŞEY ALLAK BULLAK, ‘HAYIR’DA

           HER ŞEY YERLİ YERİNDE OLUR!

Türkiye’de yapılacak referandum öncesi ülke genelinde başlattığı ‘Niyet Hayır Akıbet Hayır’ toplantıları kapsamında turneler düzenleyen ve bir durağı da Giresun olan, MHP Genel Başkan adayı Koray Aydın, ilimizde partisine gönül vermişlere seslendi.

“Türk milleti, bütün oyunları bozacak, demokrasiye sahip çıkacak ve tek adam yönetimine referandumda ‘hayır’ diyerek,  AKP’ye tarihi bir ders verecektir” diyen Aydın şöyle devam etti:Vatansever ve milliyetperver Aziz Giresun halkını 16 Nisan’da sandıkta ‘hayır’ demeye çağırıyorum. Giresunlu hemşehrilerim oynanan oyunun farkında. Bu oyunları 16 Nisan’da sandıkta bozacağız ve ülkenin kaderini tek adama teslim eden ucube yönetim sistemine geçit vermeyeceğiz.

Bu millet öyle bir millettir ki olup biteni kafasının bir kenarına not eder kayda alır,zamanı gelince de tarihe not geçmesini bilir. Sizler de göreceksiniz 16 Nisan aķşamında milletin irfanı ve feraseti  sayesinde tarihe not olarak düşülecektir!16 Nisan’da yapılacak referandumda ‘evet’ çıkması halinde ülkenin yönetim sistemi allak bullak olacaktır.Demokrasinin olmazsa olmazı olan kuvvetler ayrılığının ortadan kalkıp, bütün güçlerin tek bir kişide toplanacağı, ‘hayır’ çıkması halinde ise her şeyin yerli yerinde kalacağı, seçilmiş Cumhurbaşkanı ve Başbakanın görevlerinin başında olacağını kimsenin bir şey kaybetmeyeceği gün olacaktır.

 

BU İHANET DÜZENİNİN YIKILMASI KAÇINIMAZDIR!

Bunu hep beraber yaşayacağız. Çünkü  ihanet  ve yalan üzerine kurulmuş  bütün düzenlerin yıkılması kaçılmazdır. Bunlar ne yapacaklarını bilmiyorlar.Koskoca bu ülkenin  Başbakanı  eline almış bavulunu il il gezip bana ihtiyaç yoktur diyor enteresan.Ne istediklerini ne yapacaklarını  kendileri dahi bilmiyorlar. 18 madde ile ilgili söyleyecekleri bir şeyleri bile yok!

 

Bunlar kendilerinden olmayan çocuğa bir ad koydular. Bu millet bundan çok çekti.Önce Başkanlık sistemi dediler, kürt açılımı  dediler,demokratik açılım  dediler, milli birlik kardeşlik projesi dediler.Ama bütün bu işlerin sonunda kan ve gözyaşı oldu.İş bilmez ne yaptığından haberi olmayan herkesin aklına uyup burnunun ucunu göremeyen insanlar, bu ülkeyi felaket noktasına getirdiler, Şimdi  aynı insanlar, vatandaşımızdan yeniden ruhsat istiyorlar. Hayır diyeceğiz”diye konuştu.

 

CUMHURBAŞKANININ YAVERİ BİLE FETÖ’NÜN ELEMANI ÇIKTI!

“Türkiye  darbenin eşiğinden geldi ,cemaat yapısının ele geçirilmesinden kurtarıldı”diyen Koray Aydın,Cumhurbaşkanı’nın yaveri bile Fetö’nün elemanı çıktı”dedi.

Aydın şöyle noktaladı: ”Genel Kurmay Başkanınıñ yanında çalışanlar Fetö’cü çıktı!Sen daha bunları bile bilemezken ayıramazken ülkeyi mi yöneteceksin, hayır.Bu ülkede kanun arıyorum nizam arıyorum  diyenlere  kanun da benim, nizam da benim diye  oy arıyor.Bu şartlarda referanduma gidiyoruz.Öngörüsü olmayan, vizyonu olmayan gelecek planı olmayan 3.5 milyon çocuğumuz oldu. Bunların okumuşlarını Almanya kaptı.Biz bunlara mı yetki vereceğiz?Böyle bir şey olabilir mi?”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?