DENİZHAN USTA VE EKİBİ ÇALGAN VE ŞENEL’İ DİNLEDİ

DENİZHAN USTA VE EKİBİ ÇALGAN VE ŞENEL’İ DİNLEDİ

Milliyetçi Harekât Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta ve yönetim kurulu üyeleri geride kalan haftada görevine yeni başlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan ve Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı Tülin Şenel’i ziyaret etti.

Müdür Çalgan’a görevinde kolaylıklar dileyen MHP’li heyet, Dernek Başkanı Şenel’den ise muhtarların talep ve önerilerini dinledi.

Her iki ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan MHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Usta, “Haftalık toplantılarımız sonunda belli bir program dâhilinde sahada olmaya çalışıyoruz. Öncelikle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz İsmail Çalgan sonrasında Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı Tülin hanımı ziyaret ettik. Kıymetli müdürümüze görevinde başarılar dileyerek, ortak akılla hareket edilmesi hususunda görüş alışverişinde bulunduk. Samimi misafirperverliği için kendisine teşekkür ediyorum. Yine Merkez Muhtarlar Derneğimizi ziyaret ederek, muhtarlarımızla bir araya geldik. Muhtarlarımız bizim için çok önemli ve değerlidir. Tülin hanıma her zaman yanlarında olduğumuzu ifade ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledik.” dedi.

Usta, önümüzdeki günlerde farklı programlar da yapacaklarını altını çizerek, mahalle ve esnaf ziyaretleri yaparak, tüm talep ve istekleri dinleyeceklerini ifade etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?