DERELİSPOR, BAL İLE YATIYOR BAL İLE KALKIYOR!

DERELİSPOR, BAL İLE YATIYOR BAL İLE KALKIYOR!

Sökenspor engelini 6-1 gibi açık farkla geçen ve büyük moral ile lige başlayan Derelispor, hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Yağlıderespor karşılaşma-sının hazırlıklarını Teknik adam Metin Aydın nezaretinde sürdürüyor.
15 Temmuz Spor Kompleksinde oynadıkları müsabakada oyuncularının dediklerini uygulamasından ve alınan sonuçtan dolayı memnun olan Aydın, bunun devam etmesini istiyor.
Yağlıderespor’un ilk haftayı mağlubiyetle kapattığını ve onun içinde karşılarına farklı bir düşünce ile çıkmayı beklediklerini kaydeden Aydın “ Dikkatli olmamız gerektiğini oyuncularıma söylüyorum. Çünkü böylesi rakiplerin ne yapacağı hiç belli olmaz. Evet, çok iyi başladık ama daha ilk haftadayız. Şampiyonluğun en güçlü adayı olarak gösterilmek güzel fakat orayı yakalamak önemli. Bunun içinde maç, maç gideceğiz. Yağlıderespor engelini de aşarak gelecek günlere daha aydınlık bakmayı hedefliyoruz “ dedi.
Derelispor ‘da tecrübeli isimler Cihan ve Emre’de bu yıl yarım kalan işlerini tamamlamak adına var güçleri ile mücadele vereceklerini ifade ettiler.
Sarı- Kırmızılılar, Yağlıderespor’u konuk ettikten sonra kendisi gibi şampiyonluk isteyen 1957 Espiyespor ile deplasmanda karşılaşacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?