DİYADİN, BEYİN YIKIYOR

DİYADİN, BEYİN YIKIYOR

Eskişehir, Osmanlı, Elazığ galibiyetleri ile sükse yapan, Ümraniye deplasmanına galibiyet için çıkan ancak umduğunu bulamayan Giresunspor, milli maç arasından sonra oynayacağı Afyon karşılaşmasını telafi gözü ile görüyor. Çarşamba gününden itibaren tesislerde çalışmalarına başlayan Yeşil-beyazlı ekipte Teknik Patron Metin Diyadin beyin yıkamaya devam ediyor.
Ayfonspor’un yaralı aslan olduğunu kaydeden Diyadin, “Son oynadıkları karşılaşmada kendi evlerinde Boluspor’a mağlup oldular. Bundan dolayı karşımıza puan veya puanlar alabilmek adına daha hırslı çıkacaklar. Dikkatli olmalıyız. İyi başladığımız ligde fire verdik. Özellikle kendi sahamızda kayıplara tahammülümüz yok. Onun için Afyon’u mağlup etmeliyiz” dedi.
TELAFİ EDECEĞİZ
Giresunspor Kulüp Başkan Yardımcısı Nahid Yamak, Lige verilen milli maç arasını eksiklerini tamamlama anlamında fırsata çevirmek için bir şansı olduğunu belirterek, “Sezon başından bu yana sakatlıklarla boğuşuyoruz. Ümraniyespor maçı öncesi takımda Çağlar Birinci, Muhammed İldiz, Savaş Polat ve Yasin Ozan’ın sakatlıkları vardı. İstanbul’da Emre Uğur Uruç ve Abiola Dauda’nın da sakatlanmasıyla bütün planlarımız yine alt üst oldu. Bunları kesinlikle bahane olarak görmüyoruz ancak sakatlıkları nedeniyle yararlanamadığımız isimler Giresunspor için çok önemli oyuncular. Lige verilen milli arayı hem bu oyuncularımızın iyileşmesi anlamında hem de eksiklerimizi giderme anlamında en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Aranın ardından kendi evimizde oynayacağımız Afjet Afyonspor maçıyla birlikte yeni bir çıkış başlatmak istiyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?