DOĞANCAN KAMANOĞLU VE EKİBİNDEN İNSANLIK DERSİ

DOĞANCAN KAMANOĞLU VE EKİBİNDEN İNSANLIK DERSİ

SEDAT KARAKAYA
Damızlık Birliği üyeleri ve veteriner hekimlerin Giresun Merkez Abacıbükü mevkiinde açtığı Özel Hayvan Hastanesi 23 Eylül 2019 tarihinde hizmet vermeye başladı.
Tüm teçhizat ve mükemmel donanıma sahip olan hastanenin Karadeniz Bölgesi’nde bir ilk olmasının yanı sıra verdiği hizmet daha şimdiden konuşulmaya başladı.Hasta olarak gelen tedaviye muhtaç hayvanlara alanında ihtisaslı veteriner hekimler tarafından verilen hizmette sokak hayvanlarına ayrıcalık tanınması hayvanlardan büyük övgü aldı.Sokak hayvanlarına ilaç masrafı hariç %50 indirim uygulayan Hayvan Hastanesi’nde hayvan sağlığı adına ekipler canla başla çalışıyor. Konum olarak da yeri oldukça takdire şayan yerde bulunan hastanenin hizmeti sadece dört duvar arasında değil,bina dışında da veriliyor olması dikkat çekti.
Yani hasta olarak hastaneye getirilmesi uygun görülmeyen yada evde tedavisi gereken masum hayvanlar için evde bakım hizmeti bile verildiğini ifade eden Veteriner Hekim Doğancan Kamanoğlu hastane ve cihaz donanımı olarak; Karadeniz Bölgesi’nde tek olduklarını söyledi.Kamanoğlu:
SOKAK HAYVANLARININ TEDAVİSİNDE %50 İNDİRİM
“Yedi veteriner hekim ve altı veteriner teknisyeni ile tam kadro hazır bulunduğumuzu söyleyebilirim.Hayvanlara özel hastanemizde açıldığımız ilk on gün içinde beş önemli ameliyatı da başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Devamında, sahipsiz sokak hayvanlarını da unutmayan bir hastane olduğumuzun her daim altını çiziyoruz.Hayvan sağlığı ve hijyenik bir ortam bizim önceliğimiz olduğu için işimizi titizlikle yapıyoruz.Ben ekipteki arkadaşlar özveri gösteriyorlar ve onların tedavilerinde indirim uyguluyoruz.
İlaç masrafı hariç diğer tüm tedaviler için sokak hayvanlarına %50 indirim uygulanan hastanemizde, tecrübeli hekimlerimiz ile dostlarımıza kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.Yetkililer olarak acil durumlarda hayvanlarını hastaneye götüremeyen vatandaşlara evde hizmet verilmekte. Bunun yanı sıra hastanenin aracıyla alınıp tedavi için hastaneye de götürülüyor.Ayrıca; bir veteriner hekimin hastanede hazır bulunup diğer veteriner hekimlerin sahada büyükbaş hayvanlara hizmet verdiği suni tohumlama, küpeleme gibi işlemleri yaptığı gezici araçları da bulunan hastanemizde, beklenilenin üzerinde talep gördüğümüzü de gururla ifade ederiz”diye konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?