DOĞRU SÖZE NE DENİR

DOĞRU SÖZE NE DENİR

Ümit Özat, bu zamana kadar geçmiş teknik direktörlerin söylemeye cesaret edemediklerini söyledi. Takımın durumu hakkında bilgi verirken, basın mensuplarına sorularınıza ‘içtenlikle yanıt bulacaksınız’ diyerek takdir topladı.
Artısı ile eksisi ile yapılan transferleri, nasıl bir yol gidildiğine kadar her şeyi enine boyuna anlattı. Bence böyle olmalı idi. Bu takımın futbolcularının sakatlıkları daha önceki teknik adamlar çalışırken de olduğunu biliyorum.
Biz hep iyi niyetten çektik. Futbolcu kadro dışı veya başka takıma transfer oluyor. Duygusalca ya gel veya affettik deniliyor. Tamam da bunlar hazır değiller ki. Senin bu süreçte daha dikkatli olman gerekirken üzüntü çekiyoruz.
Yineliyorum. Transfer yapılanlar gelip gelmeme konusunda ne kadar rahatlar ki gününü bile kendileri tespit ediyor. Maçlar başlamış gelmiyor. Peki bu adam nasıl hazır hale gelecek?
Çoğunun sakatlığı var. Nasıl düzelecek. Tabiki teknik ekip transfer yapılsın diyor. Haklı da lakin dilerim yapılacak şu son günlerde transferlerde sıkıntı olmaz. Yapılmazsa da elimizdeki futbolcularla yetineceğiz.
Yönetim harıl harıl çalışıyor. Bu takımın sıkıntı yaşamaması için uğraşıyor. Lakin çaba nereye kadar gidecek onu kestiremiyorum. Valla güzel sözler yazılar dizmek isterdim ama içimden gelmiyor.
Sadece şunu söyleyebilirim. Bu futbolcular elini taşın altına koymalılar. Bu taraftara güzel günler göstermeliler. Yoksa bende isyanımı haykıracağım. Yeter artık her şeyi güzel idari bir sıkıntı yok. Sadece saha başarısı olmadığı için kahrolup haykırıyoruz. Eğer bu sıkıntıyı giderebilirsek biraz olsun rahat olacağız.
Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar