Düğüm bugün çözülüyor

Düğüm bugün çözülüyor

Giresunspor’da yönetim kurulu bugün göreve devam edip etmeyeceği hususunu görüşeceği, toplantıdan büyük ihtimalle “Devam” yönünde karar çıkacağı öğrenildi.

Başkan Mustafa Bozbağ,”Biz devamdan yanayız, ama Giresunspor’un da bazı gerçekleri var. Bunlar doğrultusunda yönetimle görüşeceğiz ve karara varacağız” dedi.

Giresunspor’da yönetim kurulu bugün göreve devam edip etmeyeceği hususunu görüşmek için toplanacak. Baştan beri yeterli desteğin oluşması durumunda kongrede yeniden aday olunacağını açıklayan yönetimin toplantıda “Devam” yönünde karar alması bekleniyor.
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli ve Giresun Valisi Hasan Karahan ile görüşen başkan Mustafa Bozbağ’ın bugün öğleden sonra ise yönetim kurulunu toplayacağı öğrenildi.
YÖNETİM 14.00’DA TOPLANACAK
Ligde sezonun tamamlanmasının ardından gelecek sezon için destek arayışlarına başlayan yeşil beyazlıların başkanı Mustafa Bozbağ, temaslarını tamamladı.
Bozbağ, sadece Giresun dışında bulunan belediye başkanı Kerim Aksu ile biraraya gelemeyen başkan Bozbağ, Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli ile bir kaç kez, Giresun Valisi Hasan Karahan ile de iki kez biraraya geldi.
Gerek Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’den, gerekse de Giresun Valisi Hasan Karahan’dan yine destek sözü alan Bozbağ, iki görüşmeden de olumlu sinyallerle ayrıldı.
Görüşmelerini tamamlayan Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, yönetim kurulu üyelerini toplantıya davet etti.
Bugün saat 14.00’de kulüp binasında yapılacak toplantı ile Giresunspor’un geleceği şekillenecek.
DEVAM KARARI ÇIKMASI BEKLENİYOR
Bozbağ’ın toplantıda yönetim kuruluna Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli ve Giresun Valisi Hasan Karahan başta olmak üzere yaptığı bazı temaslarda ortaya çıkan sonucu aktaracak.
Bozbağ’ın, yönetim kurulu üyelerinin fikirlerini alacağı ve yönetimle göreve devam edip etmeyeceği hususunu görüşeceği bildirildi.
Toplantıda Bozbağ ve yönetim kurulunun “Devam” yönünde karar alması bekleniyor.
BOZBAĞ,”BAZI GERÇEKLER VAR”
Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, devamdan yana olduklarını her zaman söylediklerini, ancak yeterli destek alınması halinde bunun gerçekleşeceğini söyledi.
Başkan Bozbağ,”Biz devamdan yanayız, ama Giresunspor’un da bazı gerçekleri var. Bunlar doğrultusunda yönetimle görüşeceğiz ve karara varacağız” diye konuştu.
Hayali bütçe ile yola çıkmayacaklarını tekrarlayan Bozbağ, şöyle konuştu:
“Satın Başbakan Yardımcımız Nurettin Canikli ile Giresun Valimiz Hasan Karahan’la görüştük. Bunlarda olumlu sinyaller aldık. Biz her zaman devamdan yana olduğumuzu söyledik. Ama bıurada önemli olan bize sağlanacak destek. Giresunspor için artık hayali bütçeler olmamalı. Çünkü çok zor bir ligde ve ciddi bütçeli takımlarla mücadele ediyoruz. Onlarla müadele edebilmemiz için mutlaka bizim de güçlü ve sağlam bütçemiz olmalı. Yönetim olarak da bu işin altından tek başımıza gelemeyiz. Desteğe ihtiyacımız var. Burada tüm Giresun halkını yanımızda görmek istiyoruz. Onların destekleriyle ancak bu işin altından kalkabiliriz. Destek olunursa yönetim olarak göreve devam ederiz ve geçtiğimiz sezon yarım kalan süper lig hayalini önümüzdeki sezonda gerçekleştirebiliriz”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?