Eğitimhane

Eğitimhane

Türkiye üzerinden Online olarak eğitim alanında içerik paylaşım sitelerini en önde gelen isimlerindendir. Eğitimhane “Eğitim yuvası” sloganı ile ortaya çıkmış ve senelerdir ön planda olarak hem öğretmenlere hem öğrencilere kaynak sunan bir platformdur. Eğitimhane.com sitesine giriş yaptığınızda görebileceğiniz alanlar ile isterseniz üye olarak, isterseniz üye olmadan da belirli dosyalara ve verilere erişimi sağlayabilmektesiniz. Çeşitli site içerisindeki yalnızca üye olarak indirebilme imkanı sunan eğitimhane sitesi kendi içerisinde oluşturmuş olduğu forum alanı ile de çok sayıda kolaylık sağlamaktadır.

Eğitimhane Sitesi İçinde Neler Bulunur?

Site içerisinde forum sayfası üzerinden eğitim alanına dair son zamanlarda yaşanan gelişmeleri takip edebilirsiniz. Son konular adı verilen yer üzerinden de son dönemdeki güncel olan ve konuşulan konulara giriş yapabilir, okuyabilir ve üye olarak yorum yazabilirsiniz. Soru-cevap şeklinde oluşturulmuş alan sayesinde öğretmenlerin ya da öğrencilerin kafalarına takılan soruların cevaplarını çözüm bulabilecekleri bir alanda sunulmuştur.

İlkokul seviyesinde, ortaokul, lise seviyesinde her türlü dökümana ve materyale erişim sağlayabilmektesiniz.

Yıl içerisinde öğrenmiş olduğunuz herhangi bir derse dair her konunun pekiştirmesini yapabileceğiniz testler bulunmaktadır. Site içerisinde ücretsiz olarak sunulmuş olan bu testleri bilgisayarınıza indirebilir, çıktısını alarak üzerinde işaretlemeler yapıp bu şekilde kullanabilirsiniz.

Site içerisine dosya ekleyebilir, eklediğin en son dosyaları görebilir, anasayfa üzerinden forum’a erişebilir ve forumda aktif olarak kullanıcı oluşturarak yorum yapabilirsiniz.

Eğitimhane Sitesi Materyal Erişimi

Bunun yanı sıra öğretmenlerin okul içerisinde oluşturmaları gereken evraklara dair evrak içeriklerini dökümanları bulabilir ve ücretsiz indirebilirsiniz. Kendi içeriklerinizi yükleyebileceğiniz alan sunan eğitimhane.com dosyalar kategorisi üzerinden de eğitim alanına dair sınıflandırılmış, her seviyeye dair dosyayı kaynağını bulup indirebileceğiniz bir alanda sizlere sunar. Bu ücretsiz eğitim platformuna internet üzerinden giriş yapabilirsiniz. https://www.yeniakit.com.tr/haber/egitimhane-1365112.html

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?