Emekliye 1 maaş ikramiye mi geliyor?

Emekliye 1 maaş ikramiye mi geliyor?

Türker’den, Emeklilere 1 Maaş İkramiye Talebi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde özellikle zor durumda olan tüm emeklilere verilmek üzere Hükümet’ten 1 maaş ikramiye talebinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, “15 Temmuz darbe girişimi esnasında şehit olanların ailelerine ve gazilere her türlü desteğin ve imkânın devlet tarafından sağlanmasını bekliyoruz” dedi.

Türker, her zorluk karşısında ayakta kalmaya çalışan, tüm yokluklara rağmen milletinin ve devletinin geleceğini düşünen bu yolda ölümü göze alarak hain teşebbüste bulunan tankların karşısında gövdesini siper eden gencecik evlatlarını Mehmetçiklerini kınalı kuzularını kalleş teröre feda eden Türk halkına devlet olarak ne yapılsa az olduğunu bildirdi.

“Ekonomik bunalımda olan kıt kanaat geçinmeye çalışan, bankaların faiz girdabına kapılmış, pahalı hayat şartlarında gırtlağa kadar borca batmış, başta fındık olmak üzere alın teri göz nuru ürünleri para etmeyen halkımıza ve o ailelerin temel direği olan emeklilerimize şimdi sahip çıkma zamanıdır” diyen Türker şunları kaydetti: “Banka promosyonlarını,üç kuruş maaş zamlarını dahi umut gören insanlarımızın yaklaşan Kurban bayramında yüzünü güldürmeye ne dersiniz?

Hükümetimize, devletimizin yerel  temsilcisi Başbakan yardımcımız sayın Nurettin Canikli başta olmak üzere iktidar ve muhalefet milletvekillerimize,tüm siyasi ve hükümet kadrolarına sesleniyorum.

Gelin meclis açık kapalı demeyelim ocakları evleri gönülleri şenlendirelim. Kurban Bayramı’nda tüm emeklilerimize en azından 1 maaş ikramiye vererek kurban kesmelerine yüzlerinin gülümsemesine torunlarına harçlık vermelerine biraz olsun rahat etmelerine vesile olalım. Halkın Sesine Kulak Verin Halkın Sesi Hakkın Sesidir”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Mobil Sürüme Geç