EMITT’ten Merhabalar!

EMITT’ten Merhabalar!

27 Ocak 2016 İstanbul Tüyap’tan sevgi, saygı selam dileklerimi sunuyorum siz değerli okurlarıma!

İstanbul Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi’nden kaleme alıyorum bugünkü yazımı.

  1. düzenlenen (EMITT) Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Seyahat Fuarı’na Güzel Giresun’um adına katılmak üzere burada bulunmaktayım.

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan EMITT,Doğu Akdeniz ve Avrasya Bölgesinin en büyük Fuarı’nda yeni destinasyonları keşfedebilirsiniz.

71 farklı ülkeden profesyonel katılımcıların bulunacağı fuarda, güzel ülkemizin güzel şehirlerinin katılımları da olacak ve kendi şehirlerinin tanıtımlarını yapacaklar.

Giresun Valiliği, Giresun İl Kültür Müdürlüğü ve DOKA’nın (Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı) katılımları ile de Giresun adına güzel bir çalışma olacak inşallah!..Ofis Aktiviteler:

Perşembe (28 Ocak 2016) günü 11.00- 12.15 saatleri arasında açılış töreni işle başlayan  Fuar, katılımcı firmaların stantlarının ziyaret edilmesi ile devam edip, 14.00-16.00 saatleri arasında Hilton worldwide Türkiye Akdeniz Salonunda kokteyl ile devam etti.

Bu seneki promosyon Bulgaristan Turizm Bakanlığı’nca yürütüldü.

Sunumlarda KARADENİZ ‘Turizmde Markalaşma’ ile Sağlık Bakanlığımızın sunumunda ‘ Sağlık Turizmi’ ele alındı.

  1. ve 4. günlerde de Karadeniz Salonlarında sunumlar yapıldı. Turim’de En İyiler Plaketleri verildi ve Turizm’de yeni arayışlar ele alınacak Fuar4. Günün bitiminde sona erecek.

Sizlere pey der pey İstanbul’dan yazmaya devam edeceğim.

Saygı, Sevgi dolu Selamlarımı sunuyorum.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?