EMPERYALİSTLERE VE İŞ BİRLİKÇİLERİNE AÇIK MEKTUP

EMPERYALİSTLERE VE İŞ BİRLİKÇİLERİNE AÇIK MEKTUP

Ey dünyayı uzun zamandır avucunda tutan, sömüren ve kana bulayan, kendilerini dev aynasında gören küresel emperyalizmin cüce kahramanları ;

Ve Ey küresel emperyalistlerin yerli iş birlikçileri, gönüllü köleler, sivil paşalar, paslı maşalar, bozuk piyonlar!

Ey kendilerini dünyanın efendisi, diğer insanları da kendilerine kölelik yapsınlar diye yaratıldıklarına inanan, imansız, bedbaht, zalim siyonistler;

Milli Görüş sevdalıları olarak, hak ve adalete dayalı “Yeni Dünya Düzeni”ni kurmak için verdiğimiz bu kutlu, mukaddes, onurlu ve şerefli mücadelede senelerdir bizi engelliyorsunuz,  yok sayıyorsunuz, alay ediyorsunuz, tüm gücünüzle mani oluyorsunuz ya….

Tüm imkan ve fırsatları kullanarak, zaman zaman içimizden seçip aldığınız makam-mevki düşkünü, para-menfaat sevdalısı, şuursuz ve bilinçsiz gafilleri maşa olarak kullanıp, bize karşı amansız bir mücadele veriyorsunuz ya….

Bu uğurda her yolu mübah sayarak, her türlü insan hak ve hürriyetlerini çiğniyorsunuz, hukuku katlediyorsunuz, insaf, iz’an, vicdan ve merhamet denilen insani sıfatları yok sayıyorsunuz, ayaklar altına alıp çiğniyorsunuz ya….

Başta İslam Coğrafyası olmak üzere, dünyanın tüm mağdur ve mazlum toplumlarını insafsızca köleleştiriyor; servetlerini talan ediyor, milyonlarca insanı katlediyorsunuz; kadınlara tecavüz ediyor, milyonlarca kadını dul ve milyonlarca çocukları öksüz ve yetim bırakıyorsunuz ya…

Bu esnada milyonlarca ocakları söndürüyor, insanlığın ortak serveti olan kültürel değerleri, manevi değerleri, şehirleri, insanlığa bir vesile ile hizmet veren kurum ve kuruluşları yok ediyorsunuz  ya…Size yazıklar olsun, binlerce kere, milyonlarca defa yazıklar olsun size….Sizler insan mısınız, adam mısınız ???

Şu hakikatı iyi biliniz ki, zulm ile abad olanın akibeti berbat  olur, ve olacaktır. Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste derler ya…Yakın bir gelecekte, iş birlikçilerinizle, piyonlarınızla, maşalarınızla beraber zail olacaksınız, yok olacaksınız, tarihin çöp kutusuna atılacaksınız; hiç şüpheniz olmasın…

Bunu bildiğiniz için bizlere mani oluyor, Milli Görüş hareketini engelliyorsunuz. Unutmayınız, bizler bu noktalara sizlerden merhamet dilenerek, sizin yardımlarınızla veya sizlere yataklık ve uşaklık ederek gelmedik; tırnaklarımızla didinerek, çalışarak, Allah’ın yardımını alarak geldik. Bakmayınız sayımızın az olduğuna…Zaten bunu biliyor ve az sayıdan korkuyorsunuz. Ne var ki, “korkunun ecele faydası yoktur”

Bu fetret devri elbet bitecek, uyuyan dev yeniden uyanacak,  İslam Âlemi liderini bulacak, senelerdir ezilen, hor görülen milyonlar şaha kalkacak ve zafer yeniden inananların olacaktır inşaellah.

Ne kadar efor harcarsanız boşuna, ne kadar gayret ederseniz beyhude, ne kadar çabalasanız faydasız. Allah’ın va’dini bozmaya asla gücünüz yetmeyecektir. Bu zulüm düzenini ilelebet ayakta tutamayacaksınız ve yenileceksiniz, zail olacaksınız….

Milli Görüşçüler olarak, aslî ve asıl görevimiz bu bizim. Bir sevdadır dönülmez bu kutsal yoldan. And içmişiz bu uğurda, vazgeçemeyiz. Bizler, namlunun ucunda Cenneti gören, şehadet şerbetini içmeyi en büyük nimet bilen imanlı insanlarız.

Bize “Milli Görüşçü” derler. Dünyada iki kişi kalsak, bu zulüm düzeni yıkıp, adil sistemi kumak adına, birimiz aday olur, diğerimiz oy kullanırız. Ölmek vardır bu uğurda, ama katiyyen dönmek yoktur.

İsteseniz de, istemeseniz de, bir gün teslim olacaksınız bu hak davaya. İyisi mi, geliniz ve siz de kurtulunuz hüsrandan. Dünya ve Ahiret mutluluğunu sizler de yaşayınız.

Selam Hakk’a tabi olanlara…Selam Hak davası uğruna kutlu mücadelede görevi olanlara…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?