ENKAZ BIRAKTI VE ÇEKİP GİTTİ

ENKAZ BIRAKTI VE ÇEKİP GİTTİ

Giresunspor Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, Teknik Direktör Erkan Sözeri ile yapılan görüşme sonucu karşılıklı anlaşılarak yolları ayırdıklarını söyledi.
Ligin ilk 4 haftasında 1 puan toplayarak lige kötü bir giriş yapan yeşil-beyazlılar son İstanbulspor yenilgisinin ardından Teknik Direktör Erkan Sözeri ayrılık sinyalleri vermişti.
Önceki gün Giresun’a gelen Sözeri yönetim ile yaptığı görüşme sonucu karşılıklı olarak ayrılma kararı alındı.
Konuya ilişkin açıklama yapan Kulüp Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, “Hocamız ile yollarımızı ayırdık. Yönetimimiz kendisi ile görüştü ama çalışmak istemediğini söyledi ve ayrılık kararı alındı” dedi.
“İstifa sinyalleri sonrası aklımız-da hocalar vardı” diyen Karademir, “Biz bu takımı kaldırıp götürebilecek biraz daha genç bir isim düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.
BAŞKAN EREN NE DEMİŞTİ?
Giresunspor Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, Teknik Direktör Erkan Sözeri’nin Giresunspor’un önünü açmak için takımdan ayrılmak istemesi hakkında önemli açıklamalarda bulunmuştu.
Başkan Eren, “Giresunspor yönetimi olarak biz hocamıza güveniyoruz. Geride kalan 4 haftada istediğimiz saha sonuçlarını alamasak bile ilerleyen süreçte hocamızla daha iyi yerlere geleceğimize inanıyoruz. Tüm sezon planlamamızı hocamızın raporu doğrultusunda yaptık. Biz Erkan hoca ile ve kurduğumuz takımla yolumuza devam etmek istiyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?