ERCAN AYHAN : “KONGREDE ADAYIM VE KESİNLİKLE LİSTE SUNACAĞIM”

ERCAN AYHAN : “KONGREDE ADAYIM VE KESİNLİKLE LİSTE SUNACAĞIM”

Ak Parti Merkez ilçe kongresi yarın yapılacak.Kongrede kesinlikle liste sunacağını anlatan Merkez ilçe Başkan Adayı Ercan Ayhan,net mesajlar verdi
Ayhan”Ak Parti tabanının, delegelerin, Giresun’luların sesine kulak verin. 26.09.2020 Cumartesi günü saat 11:00 de Gemiler Çekeği Botanik Bahçede yapılacak olan Ak Parti Merkez İlçe Başkanlık seçiminde son ana yaklaşıldı. Ak Parti Genel Merkezi tarafından kendisinin son ana kadar aday gösterileceğini söyleyen Ercan Ayhan aday gösterilmediği takdirde kongreye kendi listesini vereceğini kaydetti. Böyle olmasını istemediğini söyleyen Ercan Ayhan artık Giresun’da değişimin şart olduğunu söyledi.”dedi
Ayhan şöyle konuştu: “ Sayın Devlet Başkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN dünyayı dize getirirken, yerelde temsil edenler Ak Partinin hizmetlerinin milletle buluşmasında yerel hizmetleri anlatmakta dahi yeterli olamıyorlar. Bizler yeni kadro, yeni heyecan ve ilk günkü aşkla bizim bir sevdamız var diyoruz.
Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a Giresun’da layık olmaya talibiz. Şehrimizin yıllardır alması gereken hizmetlerin takipçisi olacağız. İl Başkanımızla, Milletvekillerimizle, Belediye Başkanımızla çok koordineli ve uyum içinde çalışarak, ilkemiz genel başkanımıza Giresun’lu hemşerilerimize hizmet olacaktır. 26.09.2020 tarihinden sonra bu şehre hizmet edenler ve etmeyenlerle mücadelemiz olacaktır. Bu açık ve nettir. Ben Ercan Ayhan olarak bu şehirde hiçbir kesimin adamı, adayı değilim. Ben Devlet Başkanım Genel Başkanım Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın partimin, Giresun’lu halkımın hizmetkârı, adamıyım.
Bizim bir aşkımız var, bizin bir sevdamız var, bizim bir yol hikayemiz var. Bu yol hikayemizin öznesinde daha güçlü Türkiye inşa etmek var. Neden mi! Çünkü bütün Dünya mazlumlarının gözü kulağı Türkiye’de ve Erdoğan’dadır. Türkiye düşerse Filistin düşer, Arakan düşer, Türkiye düşerse Myanmar düşer, Karabağ düşer, Doğu Türkistan düşer. İşte onun için Ak Partinin başarısı sadece bu ülkenin değil bütün Dünya mazlumlarının, bütün ümmetin kaderini de etkileyecektir. Bu yüzden lidere yardımcı olacak yeni yüzler yeni heyecanlar yeni ufuklar hedefleyen kadrolar yeni umutlarla millete güven veren cevherlerin gerekli olduğunu düşünerek çok çalışacak iktidardan güç almak yerine iktidara güç katacak ekiplerin şart olduğuna inanarak kimseyi karalamadan hizmet yarışına talip olduğumuzu ifade etmek istiyoruz.
Son olarak 26.09.2020 günü kongrede beklenen gibi hiçbir sıkıntı olmayacaktır. Demokrasinin gereği tek aday olmasak listemizi vererek son sözü delegelerin söylemesini bekleyeceğiz. Şehrimizde tüm Türkiye’ye muhalefete demokrasi dersi vereceğiz. “Liste kabul edilmez sıkıntı çıkartılır” sözleri tamamen algı yaratmaktır. Bizlerde Ak Partiliyiz, Parti içi mücadele olacaktır. Tek amacımız halka hakka hizmet etmektir. Mazlumun haklarını korumaktır. Bizim bir sevdamız var, Bizim bir aşkımız var. Beraber yürüdük biz bu yollarda. İlk günkü aşkla Haydi Giresun Değişime.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?