ERDİNÇ BEKTAŞ’TAN ÇAĞRI

ERDİNÇ BEKTAŞ’TAN ÇAĞRI

Bektaş”Umarız hükümet geçen yıllardan ders çıkarır!”dedi

İyi Parti Tirebolu İlçe Başkanı Erdinç Bektaş,esnafın zorda olduğunu söyledi

Bektaş”2020 yılının başta Covid 19, depremler, ekonomik sıkıntılar olmak üzere birçok olumsuzluğun yaşandığı yıl olarak tarihe geçmiştir. 2021 yılının Türk Milleti ve insanlık için huzur, mutluluk getirmesini dilerim.
Ülkede sevgiye, saygıya, hoş görüye acil ihtiyaç var .Yeni yılda umarız iktidar da yanlışlarından vazgeçer. Örneğin yandaşlarına değil, halka çalışır. Tunus’a, Suriyeli’ye değil ülke kaynaklarını önce ekonomik sıkıntıyı had safhada yaşayan kendi vatandaşına aktarır. Bunun yanında ötekileştirmekten, ayırmaktan, germekten, yaftalamaktan vazgeçerler.”dedi

Bektaş şöyle konuştu

“Dünya tarihine damga vuran bu seneye hep birlikte tanıklık ettik. Bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü hepimizi birbirimizden uzaklaştırdı; birçok yönüyle vatandaşlarımıza zor günler yaşattı.  Koronavirüs salgını başta olmak üzere ülkemizde yaşanan deprem ve felaketlerde birçok canımızı yitirdik; acılarını en derinden hissettik. Bu duygular ve yaşanan acıları geride bırakmak ümidiyle 2021 yılını karşılıyoruz. Gelen her yeni yıl tazelenen umutların, geleceğe dair güzel günlerin habercisidir. Yeni umutlarla karşıladığımız yeni yılın, ülkemize, Türk Milleti’ne ve tüm insanlığa; başta sağlık olmak üzere, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Hep birlikte nice, sağlıklı ve mutlu, huzurlu yıllara.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?