Erdoğan’dan, Teşkilatlara Sert Uyarı

Erdoğan’dan, Teşkilatlara Sert Uyarı

AK Partililere seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan” 15 yılda Elbette yorulan, yolda kalan, maalesef yolunu şaşıran arkadaşlarımız da oldu. AK Parti’nin en önemli özelliği, sürekli kendini yenileyebilme, kendini tazeleyebilme kabiliyetine sahip olmasıdır.”dedi

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Giresun’da AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı. Cumhuriyet parkındaki Ayvasıl Pide’de yapılan toplantıya, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli,İstanbul Milletvekili Hasan Turan ile Giresun Milletvekilleri ve teşkilatları katıldı.

Burada konuşan Erdoğan”16 yıllık parti, 15 yıllık iktidar dönemimizde durmaksızın, dinlenmeksizin, kesintisiz bir mücadele içinde olduk. Bu süreçte elbette yorulan, yolda kalan, maalesef yolunu şaşıran arkadaşlarımız da oldu. AK Parti’nin en önemli özelliği, sürekli kendini yenileyebilme, kendini tazeleyebilme kabiliyetine sahip olmasıdır. Şimdi önümüzde zorlu bir mücadele dönemi başlıyor. 2019 seçimleri, Türkiye ve dolayısıyla bizim için çok önemli.

AK Parti demek Türkiye demektir, AK Parti zaafa uğrarsa Türkiye zaafa uğrar.

Bugüne kadar her işimizi milletimizle birlikte milletimiz için yaptık. 16 Nisan’da alınan yüzde 51.4 oy AK Parti’nin oyu değildir. Yüzde 48,4 oy da CHP’nin oyu değildir.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?