EROĞLU: “2,5 AYDA BU KÖPRÜ YAPILAMAZ MI?”

EROĞLU: “2,5 AYDA BU KÖPRÜ YAPILAMAZ MI?”

İYİ Parti Giresun İl başkanı Ab-dulkadir Eroğlu, Doğankent’i ziyareti sonrası açıklamalarda bulundu
Akşener’in 2 öğrenciye leptop sözü verdiğini anlatan Eroğlu ”Sayın genel başkanım Meral Akşener’in Giresun gezisi kapsamında Doğankent esnafını gezerken iki öğrenciye söz verdiği notebook hediyelerinin teslimi için 30 Ekim Cuma günü, il başkan yardımcımız sayın Yunis Meral, Tirebolu ilçe başkanımız sayın Erdinç Bektaş, Tirebolu yönetim kurulu üyesi sayın Gülden Akkaya ve Doğankent ilçe başkanı sayın Mustafa Aslan bey ile doğankent’e gittik.”dedi.
Eroğlu şöyle konuştu:
“Tabii ki hediye dağıtımı günümüze büyük mutluluk kattı bu arada hediye için ziyaret ettiğim Söğütağzı Mahallesi’nde oturanların orada yaşadıkları için ve oraları bekledikleri için devletin üste para vermesi gerektiğini düşündüm. Çok zor şartlar altında Karadeniz’in dik yamaçlarında tarım yapıyor, hayvancılık yapıyorlar. Karadenizli Giresunlu hemşehrilerime bu cefa ve çalışkanlıkları için devletin özel teşekkür etmesi lazım.
Yalnız bugünü mutlu bitiremedim. çünkü 22 Ağustos’tan bu yana 2,5 aydır Doğankent yolu köprüsü tamir edilip yapılamadı. Eski Aslancık yolundan ulaşım sağlanıyor ..Tabii ki bu da büyük, eziyet tırlar zaten o yolu da kullanamıyor Ve Trabzon’u dolanmak zorunda kalıyor.
Yani şahsen 2,5 aydır bu yolun yapılmayışının kasten olduğu kanaatindeyim. Tırlar Trabzon’u dolansın Trabzon’dan geçsin diye. 2,5 aydır ulaşım sağlayamayan Valilik, karayolları, devlet olur mu?
Bu yolun arkasında Doğankent, Kürtün, Özkürtün, Gümüşhane gibi bir sürü nüfus yoğunluğu var. insanlar yolu uzatarak eski yol Aslancık yolunu kullanıp 1 saat fazladan seyahat ediyorlar.
Kaldıki iller arası yol sadece ilçe il yolu değil.
Lütfen yetkilileri ve siyasileri duyarlılığı davet ediyorum.. vatandaşa Çile çektirmeyin.. afetin üzerinden 2,5 ay geçmiş 2,5 ayda bir köprü yapılamaz mı? “

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar