EROĞLU: “KURT-ORCAN VE ÖZKAN İL GENEL MECLİSİ’NE GİRECEKTİR”

EROĞLU: “KURT-ORCAN VE ÖZKAN İL GENEL MECLİSİ’NE GİRECEKTİR”

İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Abdülkadir Eroğlu,Giresun İl Özel İdare’nin ekonomik olarak iflas noktasına getirildiğini belirterek”Bu seçimde 20’nin üzerinde üye çıkarıp ,bu borçları sıfırlamaya çalışacağız”dedi
İyi Parti İl Genel Meclis üyesi adayları;Cengiz Kurt,Arzu Orcan ve Salih Özkan’ı basına tanıtan Eroğlu ”Bizim adaylarımız çok nitelikli ve kaliteli bireyler. Siyasete , hizmet için girmiş kişiler. Köylerde çok ciddi sorunlar var .Özel İdare çok çok kötü idare edilmiş.Yaklaşık 50 trilyona bir bina yaptılar ve bu binayı bir otel dahi yapamadılar. Binayı niye yaptıklarını ve ne işte kullanacaklarını dahi bilen yok.Böyle bir idare şekli olabilir mi? diye sordu.

Eroğlu “Devlet ödenek gönderiyor ama bu ödenekler doğru kullanılamıyor.Bu kurumda yeni sayfa açmak lazım.20’nin üzerinde üye çıkarırsak,bu ödenekleri doğru kullanacağız.İlçelerde de çok ciddi adaylarımız var. Ben üçüncü sıradaki Salih Özkan’ın da seçileceğini görüyorum. Seçmen her yerde ,Özel İdare borçlarını konuşuyor ve bizden çare üretmemizi bekliyorlar”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar