EROĞLU: “O MENFEZE BİR KÖPRÜ YAPMAK ZOR MU?”

EROĞLU: “O MENFEZE BİR KÖPRÜ YAPMAK ZOR MU?”

İyi Parti Giresun il başkanı Abdülkadir Eroğlu, 5 askeri ölüme götüren menfezde önceki gün yeniden sel afeti olduğunu ifade ederek “ Tüm uyarılarımıza rağmen gerekli tedbirler alınmıyor .Giresun böyle idare edilmeyi hak etmiyor “ dedi.
Giresun ‘u oldukça acemi bir kadronun idare ettiğini anlatan Eroğlu “ Bu menfezde zaten 5 Asker ve 1 operatörümüz şehit oldu .Hala bir köprü yapılmamış .Önceki gün o bölgede ki çoğu iş araçları sele kapılmış ..Kum çakıl tesisleri kapatılacak dendi ama şu an ne yapıldığı tam belli değil .Bu ülkede iktidar değişikliği artık şart. Ak Parti ülkeyi idare edemez hale geldi. İyi parti iktidara gelmeden bu sorunlar artık çözülemez. İyi parti bu ülkenin son şansıdır.” dedi.
Ormanlarda ki ağaç kesimlerinin doğal dengeyi bozduğunu dile getiren Eroğlu “ Son 10-15 yılda ormanlarda kontrolsüz ağaç kesildi .Artık yağmuru tutacak örtü kalmadı .En ufak yağmurda sel afeti oluyor .Ak Parti ‘nin ağaç kesim politikası yanlıştır .Bugün Dereli ilçesi sel de yıkıldı ise bunun temelinde ağaçların kontrolsüz kesimi vardır .Ben orman mühendisiyim .Yaşananları hayretle izliyorum.“ dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?